نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/14      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:498


نسخه چاپی
سقوط خودرو ال 90 در دره
گروه استان‌ها - گيلان - فرمانده انتظامي استان گيلان از كشته شدن 5 نفر بر اثر سقوط يك دستگاه خودرو سواري ال 90 به داخل دره‌اي در محور " اسالم – خلخال " خبر داد.

 

سردار " محمدرضا اسحاقي " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع تصادف در منطقه ييلاقي " متش " شهرستان تالش واقع در محور مواصلاتي " اسالم - خلخال "، بلافاصله ماموران پليس به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامي و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد يك دستگاه خودرو سواري ال 90 با 5 سرنشين به داخل دره سقوط كرده و هر 5 سرنشين آن به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

این مقام ارشد انتظامی بيان داشت: کارشناس پليس راه علت وقوع اين حادثه را عدم توانايي در كنترل وسيله نقليه و تخطي از سرعت مطمئنه از سوي راننده سواري ال 90 اعلام کردند.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان با اشاره به اينكه سرعت بالا و بي‌توجهي رانندگان به جلو يکي از مهمترين عوامل بروز سوانح رانندگي است خاطرنشان کرد: رعايت قوانين و پرهيز از هرگونه عجله و شتاب در رانندگي نقش مهمي در پيشگيري از تصادفات دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون