نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/14      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
دستگیر ی زمین خوار 6 میلیارد و500 میلیون ریالی در بانه
گروه استان ها- کردستان- فرمانده انتظامي استان ازدستگیری زمین خوار6 میلیاردو500 میلیون ريال توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان" بانه "خبر داد.

سردار " علی آزادی " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت : در پي ارجاع يك فقره پرونده کلاهبرداري از دادسراي عمومی وانقلاب به پليس آگاهي شهرستان" بانه" مبني بر تصرف غیر مجاز بیش از 3هزار متر از اراضی ملی در منطقه" احمد آباد " مراتب به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس اگاهی قرار گرفت.

وی گفت : با تحقيقات به عمل آمده مشخص شد فرد کلاهبردار باجعل اسناد و مدارک 25 قطعه از اراضي ملی را به متراژ بیش از 3هزار متر واقع در منطقه احمدآباد را به تصرف غیر قانونی خود در آورده است .

این مقام ارشد انتظامی استان در ادامه افزود: مأموران پليس آگاهي اين شهرستان با اقدامات اطلاعاتي و هماهنگي با مراجع قضائي فرد کلاهبر دار را در بانه شناسايي و طی یک عملیات غافلگيرانه دستگيركردند.

وی تصریح کرد : با ارائه شواهد ، مستندات و مدارك لازم از سوي ماموران پليس آگاهی، متهم چاره ای جز بیان حقیقت نداشت وبه تصرف اراضی ملی با جعل اسناد ومدارک اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي استان کردستان با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش این زمین خواری را بیش از 6میلیاردو 500میلیون ریال برآورد کردند خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون