نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/14      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
امنیت امروز کشور، مرهون دلاورمردی نیروهای مسلح است
گروه استان ها- خراسان شمالی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد، گفت: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش و دلاورمردی نیروهای مسلح، امنیت پایدار در کشور برقرار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در جمع نمازگزاران مسجد روستای سیساب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای راه امنیت، اظهار داشت: قرآن برای حق، باطل و شناساندن آن به انسان ها آیات و روایات زیادی آورده و در تمام آیاتش حق را پایدار و باطل را ناپایدار عنوان کرده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما همان حق است که تا به امروز پایدار ایستاده، افزود: باید قدر این انقلاب را بدانیم زیرا در طول این 40 سال خداوند متعال نعمت های بسیار ارزشمندی را به مردم ما اعطا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: دشمنان ما همواره در طول این 40 سال برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی نقشه های زیادی را کشیده اند که نیروهای مسلح مقتدر و مردم غیور ما همواره با قدرت نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و با تمام توان از آرمان ها و دستاورد های انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

آیت الله یعقوبی، اعتقاد به ولایت و همبستگی مردم را رمز تداوم انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: امروز به برکت همین ولایت مداری و همبستگی و وحدت، کشور و انقلاب ما در دنیا سرافراز است.

امام جمعه مرکز استان همچنین یادآور شد: قبل از انقلاب نا امنی، جهل، فقر و ظلم بی داد می کرد ولی امروز باز هم به برکت همین انقلاب امنیت و علم ما در دنیا زبانزد است.

وی همچنین امنیت پایدار را از دیگر برکات انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش و دلاورمردی نیروهای مسلح، امنیت پایدار در کشور برقرار است.

آیت الله یعقوبی در پایان تاکید کرد: امروز در حوزه امنیت خوشبختانه هیچ دغدغه ای وجود ندارد و به برکت همین امنیت و تلاش سربازان ولایتمدار، کشور ما در سطح دنیا سرآمد و سرفراز است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون