نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/15      9:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:414


نسخه چاپی
توقیف محموله 230 کیلویی مرفین در غرب استان تهران
گروه استان ها-غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند 3 نفره تهيه و توزيع مواد مخدر و کشف 230 کيلوگرم مرفين خبر داد.
 

سردار "محسن خانچرلي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران با رصد فعاليت قاچاقچيان موادمخدر، در جريان فعاليت تعدادي از سوداگران مرگ در شهریار قرار گرفته و بررسي آن را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر غرب استان ،اخباری از حمل موادمخدر توسط افرادی از مناطق جنوب شرقی کشور به استان تهران به دست آمد و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: با تحقيقات تکميلي پليس، مشخص شد قاچاقچیان مقدار قابل توجهی مرفین را از جنوب شرقي کشور تحويل و در حال انتقال آن به تهران هستند که ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با رصد اطلاعاتی محورهای مواصلاتی منتهی به استان تهران، سوژه های از قبل شناسایی شده را کنترل و در عملیاتی ویژه، 3 دستگاه خودرو از آنان توقیف و به پلیس موادمخدر استان انتقال داده شد.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در بازرسی از خودروهای توقیف شده  230 بسته یک کیلویی مرفين کشف کردند،خاطرنشان کرد: در همین رابطه، 3 قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون