نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/15      15:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
کشف گوشی های تلفن همراه قاچاق در کردستان
گروه استان ها -کردستان - فرمانده انتظامي استان از كشف 35 دستگاه گوشي هوشمند قاچاق از یک دستگاه سواری پژو ،حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی شهرستان "دیواندره "خبرداد.

سردار "علی آزادی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت : ماموران پاسگاه انتظامی " نساره"  شهرستان دیواندره  حين كنترل خودروهای عبوری  به يك دستگاه سواری پژو پارس مشكوك  که با هماهنگی مراجع قضائی خودروی موردنظر متوقف ومورد بازرسی قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي استان ادامه داد:  ماموران انتظامي در بازرسي از خودروی مورد نظر 35 دستگاه گوشي هوشمند سامسونگ قاچاق که به صورت ماهرانه ای در کف خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.

سردار آزادی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این تعداد گوشی  قاچاق رابیش از  یک ميليارد و200 میلیون ريال برآورد کردند تصریح کرد: در همین رابطه پرونده تشکيل ومتهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

فرمانده انتظامي استان در پایان خاطر نشان کرد : پليس با اجراي طرح هاي مبارزه با قاچاق كالا و همچنين در راستاي مبارزه با مخلان امنيت اقتصادي كشور با تمام توان و قواي خود با اين پديده شوم برخورد و با هرگونه مبادلات قاچاق و قاچاقچيان به صورت قاطع و بدون اغماض برخورد قانوني مي كند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون