نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/16      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
اختصاصی/
جای خالی پیوست های انتظامی در اجرای پروژه های مختلف / کم کاری برخی سازمان ها به پلیس تحمیل می شود
گروه ناجا ـ رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جای خالی پیوست های انتظامی در اجرای پروژه های مختلف شهری گفت: امروزه انضباط اجتماعی و نظم عمومی از الزامات زندگی شهری و روستایی است، متأسفانه کم کاری یا کج کار کردی برخی از سازمان ها به پلیس تحمیل می شود.

 

سردار " حسین رحیمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در پاسخ به این سوال که آیا همزمان با راه اندازی مراکز آموزشی، تجاری، تفریحی و ...  در مناطق مختلف تهران از پلیس اظهار نظری گرفته می شود و طرح های مختلف، پیوست انتظامی دارد یا خیر؟، اظهار داشت: متأسفانه در بیش از 80 درصد از پروژه های این چنینی، از پلیس اظهار  نظری خواسته نمی شود در واقع باید بگویم جای خالی "پیوست های انتظامی" در ایجاد و راه اندازی مراکز مختلف شهری، آموزشی، دانشگاهی، تجاری، فرهنگی، تفریحی و ... به وضوح دیده می شود.

وی تأکید کرد: امروزه انضباط اجتماعی و نظم عمومی از الزامات زندگی شهری و روستایی است، متأسفانه کم کاری یا کج کار کردی عده ای و برخی از سازمان ها به پلیس تحمیل می شود و در نهایت، مطالبات معطوف به پلیس می شود.

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: بنده بسیار قانونمند هستم و معتقدم مر قانون باید رعایت و اجرایی شود، بنابراین تلاش داریم در هر حوزه ای که مطابق قانون جزء مأموریت های ذاتی پلیس است، عملکردمان مطلوب باشد و به هیچ وجه "سهل انگاری" و "اهمال کاری" در انجام وظایف ذاتی، قانونی و شرعی را نمی پذیرم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون