نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/16      13:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1029


نسخه چاپی
روز پنجشنبه در ستاد مرزبانی ناجا؛
تشییع پیکر "حبیب اله کندوانی" شهید تازه تفحص شده ژاندارمری/ ایثارگری خانواده شهدا، مثال زدنی است
گروه ناجا – مراسم تشییع پیکر "حبیب اله کندوانی" شهید تازه تفحص شده ژاندارمری روز پنج شنبه در ستاد مرزبانی ناجا برگزار می شود.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" با حضور در منزل "حبیب اله کندوانی" شهید تازه تفحص شده ژاندارمری، با خانواده وی دیدار و گفت و کرد.

وی با تبریک ایام دهه مبارکه فجر، اظهار داشت: خانواده شهدا؛ ادامه دهنده راه  انقلاب و آرمان های مقدس امام خمینی (ره) هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا، ایثارگری خانواده شهدا را مثال زدنی دانست و با اشاره به آیه شریفه قرآن کریم در خصوص شهدا، تصریح کرد: شهدا نمرده اند بلکه زنده اند و نزد خداوند روزی می خورند.

سردار رضایی با مهم برشمردن جایگاه خانواده شهدا، آنان را مقربین درگاه الهی عنوان و بیان کرد: شهدا، سرمايه هاي گرانبهاي انقلاب و نظام هستند که ادامه راه و تكريم خانواده هاي معظم آنان ضروري است چرا كه خدمتگزاري و ارج نهادن به خانواده شهدا،توفيق الهي و عبادت خالصانه است .

گفتنی است، شهید والا مقام "حبیب اله کندوانی" از شهدای ژاندارمری بود که در سال 67 به شهادت رسید و پس از 30 سال، پیکر مطهر این شهید بزرگوار در منطقه عمومی "زوبیداد" تفحص و به وطن بازگشت.

پیکر مطهر شهید "کندوانی" روز پنج شنبه 18 بهمن ماه از ساعت 8 در ستاد مرزبانی ناجا تشییع و پس از آن، برای خاکسپاری به بهشت زهرا منتقل خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون