نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/16      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
امنیت پایدار مرهون ازخودگذشتگی نیروهای انتظامی وامنیتی / تحول عظیمی در حوزه امنیت بعد از انقلاب اسلامی ایجاد شده است
گروه استان ها - کردستان - نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه تحول عظیمی در حوزه امنیت بعد از انقلاب اسلامی ایجاد شده است اظهار داشت :امنیت پایدار مرهون ازخودگذشتگی نیروهای انتظامی وامنیتی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله " سید محمد حسینی شاهرودی" در جمع کارکنان انتظامی استان با تبریک ایام دهه فجرگفت : با پیروزی انقلاب اسلامی منافع آمریکا وایادی استکبار در منطقه تحت الشعاع قرار گرفت وثبات امنیت در منطقه با حضور قدرتمند ایران اسلامی پایدار شد.

وی گفت : پیروزی انقلاب اسلامی توانست عظمت قدرت های بزرگ در منطقه وجهان را که برای خود ادعای حکومت جهانی را داشتند بشکند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه تحول عظیمی در حوزه امنیت بعد از انقلاب اسلامی ایجاد شده است اظهار داشت :امنیت پایدار مرهون ازخودگذشتگی نیروهای انتظامی وامنیتی است .

وی با اشاره به موفقیت ها وکارنامه انقلاب در طول 40سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیشرفت ها ودستاوردهای انقلاب طی این مدت قابل مقایسه با گذشته نیست وشاهد پیشرفت وتحول عظیمی در حوزه های مختلف علمی ، عمرانی ، بهداشتی، راه وشهرسازی ودیگر عرصه ها هستیم .

آیت الله شاهرودی تحول وارتقاء امنیت را یکی از دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی دانست واظهار داشت : کشوری که از نظر دفاعی و امنیتی وابسته به بیگانه بوده واجازه ساخت کوچکترین تجهیزات وامکانات دفاعی را نداشت الان به مرحله ای از پیشرفت دفاعی رسیده است که اقدام به ساخت پیشرفته ترین موشک ها کرده است .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گاه قدرت حمله به ایران را ندارد و از قدرت و توان دفاعی ایران می ترسد تاکید کرد : نیروهای دفاعی وامنیتی ایران اسلامی با تکیه برسلاح ایمان در مقابل هرگونه توطئه های دشمنان آمادگی داشته وبا قدرت در مقابل هرگونه توطئه مقاومت خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون