نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/17      13:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1123


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رمز موفقیت چهل ساله
گروه ناجا- فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رمز موفقیت چهل ساله انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی"در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه پروژه های عمرانی مجموعه فرهنگی و تفریحی، کارگاه اعتماد به نفس- راپل و سایت تیراندازی سلاح های غیر کشنده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر چهلمین بهار انقلاب اسلامی و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: همه مسلمانان در سراسر جهان می توانند با بهره گیری از فعالیت های اجتماعی و سیاسی و مبارزاتی دخت نبی مکرم(ص) درس های زیادی گیرند.

وی با بیان اینکه در عمر کوتاه ولی با برکت حضرت زهرا (س)، رمز های ارزشمندی در بخش های مختلف نهفته است، افزود: دفاع از حریم ولایت با جسمی آسیب دیده و زخمی تنها مصداقی از رشادت ها و ایثارگری های حضرت زهرا(س) است که می توان از ایشان به عنوان اولین شهید مدافع ولایت حضرت زهرا(س) نام برد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را رمز موفقیت چهل ساله دانست و در بخش دیگری از سخنان خود پیشرفت در ابعاد تاکتیکی، عملیاتی، تجهیزاتی، فرهنگی ، ورزشی و... در مختلف یگان های ویژه را چشمگیر و بالنده معرفی کرد.

رئیس پلیس ویژه کشور، خصیصه مهم و ارزشمند یگان های ویژه ناجا  را تحرک در شرایط مختلف دانست و  افزود: امروز دشمنان ایران اسلامی از این جنب و جوش ها و تحرک که  نشان از آمادگی بالای نیروها  است،ترس دارند.

فرماند یگان های ویژه ناجا در خاتمه با بیان اینکه اجرای پروژه های عمرانی و فعالیت های خداپسندانه گسترده در گروه های جهادی در روستاها و مناطق محروم استان تهران با مشارکت خ کارکنان تیپ دوم بسیار ارزشمند و ستودنی است، گفت: همه این فعالیت ها و تلاش ها در  راستای تحقق  منویات رهبری(مدظله العالی)  و رسیدگی به وضع محرومان است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون