نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/17      16:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
دل ها كبوترند درآسمان معرفت
گروه اجتماعي - احساس مسئوليت افسر غيور پليس راه سبزوار در كمك رساني به مسافران گرفتار در برف و كولاك، احساسات پاك مردم را در تمجيد از مقام و نقش پليس برانگيخت.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، جاری شدن رحمت خداوند و بارش برف و باران به اين سرزمين، شادي و نشاط را بر قلب مردم ايران نشاند و آن چنان آنها را غرق در اميد كرد كه سجده شكر بر مهر اطاعت نهادند و به در گاه قيوم لايزال، زمزمه عاشقي سر دادند.

در اين بارش نعمت، انسان هاي از خود گذشته و ايثارگركه خود بارش رحمت هستند به جلگه معرفت و دشت انسانيت، بهار زندگي را هديه مي دهند.

همانان كه  جان در طبق اخلاص نهاده اند تا جان به هموطنان جان خود هديه كنند.

سروان "سينا رضافر" از نمونه انسان هايي است كه با احساس مسئوليت و حس وظيفه شناسي خود، حضور و نيت پاك قلبي اش بارش هميشگي است بر دل هاي خسته راه و رهروان مسير عاشقي تا بارگاه نور و معرفت، حرم مطهر رضوي و زائران بيقراري كه مشتاق زيارت كعبه دل ها هستند.

او در شبي كه برف و كولاك جاده هاي خراسان رضوي را دربرگرفته بود در‌آسمان چشم خود ، دل پاكش را چونان كبوتري بر گرد شمع ماهتاب اخلاص طواف داد.

اين افسر رشيد پليس به كمك مسافران شتافت و مردانه آستين همت بالازد تا به راه در ماندگان  ياري رساند.

شهروندان رهگذر كه شاهد كار و تلاش جانانه سروان سينا رضافر در حال بستن زنجير چرخ خودروهاي عبوري بودند از  احساس ناب نوع دوستی و اعتماد به پلیس سرشار شدند تا به سوي ساحل افتخار ترانه آرامش و امنيت سر بدهند.

آنها عكس هايي از اين صحنه ايثار در حالي كه دست و صورت وموهاي جو گندمي  اين افسر پليس از شدت سرما يخ زده بودنددر فضاي مجازي منتشر كردند كه مصداق واقعي مجاهدان في سبيل الله را تداعي مي كرد .

درود بر پاسداران نظم و امنيت و خادمان انقلاب و نظام اسلامي و همراهان مردم قدر شناس در نيروي انتظامي و سلام به همه مردان استوار پليس راه كه  با روحيه جهادي و انقلابي ، خدمت به مردم را بزرگترين توفيق و افتخار خود مي دانند.

در آیيني با شكوه ، فرمانده انتظامی سبزوار نيز در جمع سفيد پوشان سبز دل پليس راه سبزوار به وجود همرزماني مخلص و غيور افتخار كرد.

در اين مراسم، سرهنگ «سيدمحمد هاشمي» فرمانده انتظامي سبزوار از سروان "سينا رضافر" و همه كاركنان سختكوش و پر تلاش فرماندهي انتظامي اين شهرستان كه در راه خدمت به مردم و برقراري نظم و امنيت عاشقانه  بيقرارند تقدير و تشكر كرد.

تهيه و تنظيم: مركز اطلاع رساني پليس خراسان رضوي


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون