نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/18      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:939


نسخه چاپی
ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محورهای "هراز و سوادکوه"
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ممنوعیت تردد تریلر ، کامیون و کامیونت در محورهای "هراز و سوادکوه " خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدوديت ها و ممنوعيت هاي عبور و مرور در محورهاي مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد كليه تريلرها از محور "هراز" گفت: تردد کليه کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 صبح تا ساعت24 روزهاي پنجشنبه ، جمعه ، شنبه ، يکشنبه و دوشنبه 18 تا 22 بهمن ماه و همچنين از ساعت 6 صبح تا12 ظهر روز سه شنبه 23 بهمن ماه در اين محور ممنوع است.

این مقام انتظامی ادامه داد : تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه 20 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز يکشنبه 21 بهمن ماه از "رودهن" به سمت " آمل" ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر روز شنبه تا ساعت 2 بامداد روز يکشنبه با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد در اين محور از" آب اسک" به "رودهن" (محدوده مشاء) به صورت يک طرفه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در محور سواد کوه، تردد کليه تريلرها به استثناي تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 امروز (پنج شنبه) 18 بهمن ماه از باند جنوب به شمال محور فيروزکوه به قائم شهر ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه از رانندگان عزیزی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون