نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/18      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
برگزاری مراسم وداع با شهید " کندوانی"در ستاد مرزبانی ناجا/ با ولایت مداری قدردان و پیرو راه شهدا باشیم / در صیانت از مرزهای کشور تا پای جان پیش می رویم / منش شهدا الگو و انسان ساز است
گروه ناجاـ فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تشییع پیکر شهید "کندوانی" با بیان اینکه با ولایت مداری قدردان و پیرو راه شهدا باشیم، گفت: در صیانت از مرزهای کشور تا پای جان پیش می رویم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در مراسم تشییع  پیکر شهید تازه تفحص شده " حبیب اله کندوانی " اظهار داشت: در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) میزبان پیکر مطهر شهید بزرگواری هستیم که الگوی ایثار و ولایت مداری است،شهیدی که در راه دفاع از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای نظام اسلامی جان عزیز خویش را  فدا کرد و این راه، رسم و منش  شهدا الگو و انسان ساز است.

وی  با اشاره به آیه شریفه قرآن؛ "شهیدان زنده هستند و نزد خداوند روزی می خورند"، افزود : این شهید والامقام به عنوان یک مرزبان در دوران دفاع مقدس در خط مقدم برابر دشمنان ایستادگی کرد و  به شهادت رسید و قطعا  یاد و نام این شهید عزیز  و تمام شهدای اسلام و انقلاب تا ابد در قلب مردم و تاریخ زنده است.

فرمانده مرزبانی کشور تاکید کرد: امروز سبز پوشان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور کشور در تداوم راه شهدا، برای صیانت از آب، خاک و ناموس کشور تا پای جان پیش می روند  و مرزبانان در حفاظت از سرحدات جمهوری اسلامی ایران  هیچ کوتاهی و تعللی ندارند و نخواهند داشت.

سردار رضایی با بیان اینکه  راه و وصیت شهدا  "اطاعت پذیری از ولایت" بود، تاکید کرد: همه ما باید پیرو راه ولایت  و قدردان ایثارگری های شهدا و رزمندگان اسلام و انقلاب باشیم و این مهم جز با ولایت مداری محقق نخواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون