نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/18      12:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1019


نسخه چاپی
کشف کارگاه تولید مکمل های بدنسازی در دماوند
گروه استان ها- شرق استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف کارگاه تولید مکمل های قاچاق بدنسازی به ارزش تقریبی 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در رودهن دماوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"عبدالرضا ناظری"با اعلام این خبرگفت: مأموران کلانتری بخش رودهن با دریافت اخباری مبنی بر وجود کارگاه تولید و بسته بندی مکمل های قاچاق بدنسازی در بخش رودهن پس از شناسایی دقیق محل و کسب دستور از مقام قضائی موفق به دستگیری دو نفر و کشف کارگاه مورد نظر شدند.

وی افزود: اموال کشف شده شامل انواع دستگاه های حرفه ای پلمب ، انواع قوطی ، انواع مارک ،برچسب و لیبل، پودر فله و قرص به مقدار تقریبی 200 کیلو گرم بوده که پس از انتقال به کلانتری بخش رودهن به همراه متهمان جهت بررسی های تکمیلی به پلیس اگاهی این شهرستان منتقل شد.

سردار " ناظری" تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی اعتراف کردند مواد مکشوفه را از تهران تهیه و پس از بسته بندی به بازار عرضه می کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان گفت: ارزش ریالی تقریبی محموله کشف شده توسط کارشناسان،3 میلیارد و 500 میلیون ریال محاسبه و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون