نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/17      10:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
اقتدار نیروی انتظامی، حصار امن انقلاب در برابر توطئه دشمنان است
گروه استان ها - کیش - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: دشمن در تلاش است ایران اسلامی را کشوری ناامن جلوه دهد اما وجود نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت، توطئه های آنان را نقش برآب کرده است.
 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس،"غلامحسین مظفری" در جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که در ستاد فرماندهی انتظامی کیش برگزار شد با تبریک دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا از ابتدای انقلاب تا امروز به ویژه شهدای نیروی انتظامی، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی، کشور ما همواره آماج همجمه های مختلف دشمنان در گوشه و کنار کشور توسط گروهک ها و مخالفان بوده است.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه کشورمان افزود: در روزهایی که انقلاب به تازگی شکل گرفته بود، دشمنان با تحریک عراق به خیال اینکه در مدت زمان کوتاهی با 14 لشکر نظامی که در اختیار دارند، می تواند بر ایران مسلط شود بنابراین همه در کنار رژیم صدام و در مقابل ایران ایستادند و با برترین و به روزترین سلاح های جنگی آن ها را تغذیه کردند اما در نهایت با لطف الهی، رهبری حکیمانه امام(ره) و همت و اراده ملت ایران توانستیم سربلند از این آزمون بیرون بیاییم.

مظفری با بیان اینکه دشمن با هر فرصتی که پیش آمده به دنبال ضربه زدن به ما بوده و هست، تاکید کرد: اینکه بتوانیم از فرصت ها استفاده کرده و نقاط ضعف و قوت خود و دشمن را شناسایی کنیم، بسیار مهم است تا بتوانیم منشاء خدمت برای مردم و نظام باشیم.

وی، مهمترین ویژگی جمهوری اسلامی را جمهوریت، مردمی بودن و اسلامی بودن نظام، ارزش ها و اصول عنوان و بیان کرد: باید همه از داشته ها و ویژگی های موجود استفاده کرده و خدمتگزار مردم و نظام که سرمایه اصلی کشور هستند، باشیم و در این راه از هیچ کاری کوتاهی نکنیم تا مردم چون گذشته در کنار و همراه انقلاب باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه با فراز و فرودهایی که انقلاب در دوران 40 ساله خود پشت سر گذاشته است، افزود: در طول این دوران همواره ایران در مرکز هجمه های دشمنان بوده و آنها تلاش کردند تا با علم کردن طالبان، داعش و دیگر گروه ها و فرقه های تکفیری، ایران را در کانون مشکلات و خطرات قرار دهند اما به برکت خون شهدا و حضور نیروهای نظامی و انتظامی جان برکف که همواره با قرار گرفتن در مرکز مبارزات و حتی دورتر از مرزهای ایران اسلامی و در مرزهای کشور از انقلاب حراست و حفاظت کرده اند از مشکلات و مناقشات منطقه ای در امان بماند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ایجاد بسترهای مناسب برای گردشگران و ارائه خدمات با کیفیت، ارزان و تکریم میهمانان نوروزی را از مهمترین وظایف مسئولان و مردم این جزیره عنوان و بیان کرد: باید میزبانی شایسته برای مسافرانی که به این جزیره سفر می کنند، باشیم تا آنها با خاطره ای خوش از میزبانی ما کیش را ترک کنند.

وی خطاب به کارکنان انتظامی کیش، گفت: شما حافظان نظم و امنیت هستید و باید با سعه صدر و خلق نیکو، رفتار حکیمانه و برخورد شایسته بهترین شرایط را برای مهیمانان نوروزی و میزبانی از آنها بسازیم.

مظفری با تبریک مجدد انتصاب "سرهنگ جمالی" به سمت فرمانده انتظامی و دریابانی کیش، خاطر نشان کرد: خوشحالیم که فردی شایسته از بدنه این مجموعه برای اینکه سکان این فرماندهی انتظامی ویژه کیش را به دست بگیرند، انتخاب شد تا همگی خدمت صادقانه به مردم را در کارنامه عمل خود داشته باشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون