نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      12:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 3 میلیارد ریالی در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که با چک های جعلی اقدام به خرید یک قطعه زمین به ارزش 3 میلیارد ریال کرده بود، خبر داد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" سعید سلیمیان" با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی از وی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در اظهارات خود عنوان کرد، یک قطعه زمین به ارزش 3 میلیارد ریال را در قبال 4 فقره چک به فرد خریدار فروخته اما وقتی برای وصول چک ها به بانک مراجعه می کند، متوجه جعلی بودن آن ها می شود.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: پس از اظهارات شاکی، پرونده ای در این خصوص تشکیل و کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم با مدارک جعلی اقدام به افتتاح حساب و دریافت دسته چک کرده است.

سرهنگ سلیمیان با بیان اینکه متهم با سوء استفاده از مدارک برادرش وجایگزینی عکس خود به جای وی و ارائه آن ها به بانک موفق به دریافت دسته چک شده بود، گفت: در این خصوص ماموران وارد عمل شده و با شناسایی مخفیگاه متهم وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فرد کلاهبردار در ابتدا منکر هرگونه جرمی از سوی خود بود، گفت: متهم وقتی با مدارک و مستندات پلیس مواجه شد به بزه انتسابی اقرار کرد که در این خصوص به همراه پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون