نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      12:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:617


نسخه چاپی
سرقت با استفاده از "قلوه سنگ"
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری کیانشهر از دستگیری 4 سارق موتورسوار با 50 فقره سرقت خبر داد و گفت: سارقان 18 ساله با استفاده از "قلوه سنگ" در آخرین اقدام خود از یک ساندویچ فروشی سرقت کرده بودند.
 
 

سرهنگ "حسین حسین زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: از مدتی پیش وقوع چند فقره سرقت با استفاده از "قلوه سنگ" توسط 4 موتورسوار با 2 دستگاه موتورسیکلت در محله "کیانشهر" به کلانتری اعلام که تعداد گشت های انتظامی برای شناسایی سارقان افزایش داده شد.

رئیس کلانتری 158 کیانشهر با اشاره به اینکه ماموران هنگام گشت زنی در سطح حوزه متوجه تعقیب یک دستگاه خودروی سواری با 2 سرنشین و گریز 4 موتورسوار 2 ترکه شدند، گفت: ماموران برای بررسی موضوع به خودروی سواری نزدیک و متوجه می شوند که موتورسواران سارق هستند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این تعقیب و گریز، یک دستگاه موتورسیکلت متوقف و 2 موتورسوار دستگیر شدند، ادامه داد: متاسفانه 2 موتورسوار دیگر موفق به فرار می شوند.

وی توضیح داد: ماموران در بازرسی بدنی از متهمان تعدادی "قلوه سنگ" کشف و راننده خودرو پس از دستگیری آنها اظهار داشت که با خودروی خود در حال توقف جلوی مغازه ساندویچی بود که متوجه شدم 2 موتورسوار داخل مغازه ام هستند و تعدادی از اموال مغازه را تخریب و 2 موتورسوار نیز بیرون از مغازه دارند همدستان خود را می پایند که با سرقت وجوه نقد از محل گریختند که بلافاصله به همراه خواهر زاده ام سوار خودرو شده و به تعقیب سارقان پرداختیم و با حضور به موقع پلیس 2 تن از سارقان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی 2 همدست دیگر سارقان نیز دستگیر و تا کنون به 50 فقره سرقت زورگیری با استفاده از "قلوه سنگ" اعتراف کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون