نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      12:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:258


نسخه چاپی
متلاشی شدن باند 3 نفره زنان جیب بر
گروه استان ها – تهران بزرگ - سرکلانتر هفتم از دستگیری 3 زن جیب بر با 32 فقره سرقت خبر داد.
 

سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با مراجعه تعدادی از شهروندان به "کلانتری جوادیه" مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد هنگام خرید از بازار، تیمی از ماموران کلانتری شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

سرکلانتر هفتم با بیان اینکه در بررسی پرونده ها مشخص شد که سرقت ها در محدوده "بازار بلور فروشان و خیابان صابونیان" اتفاق افتاده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط 3 زن که یکی از زنان میانسال و 2 نفر دیگر جوان هستند، انجام شده و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان از شلوغی بازار سوء استفاده می کردند و با تنه زدن و همکاری با یکدیگر اموال افرادی که برای خرید به آن محل مراجعه کرده بودند را از جیب شان سرقت می کردند.

سرکلانتر هفتم بیان داشت: گشت زنی های محسوس و نامحسوس توسط ماموران عملیان کلانتری 117 جوادیه آغاز تا اینکه ماموران موفق شدند، سارقان را هنگام پرسه زنی مشاهده و بلافاصله آنان را دستگیر کنند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه تا کنون تعدادی از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهمان در کلانتری به 32 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده اند و هر 3 سارق با دستور قضائی روانه زندان شده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون