نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      12:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:634


نسخه چاپی
"کوه روغنی" قربانی گرفت
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از فوت 3 نفر در اثر سقوط از "کوه روغنی" در شهرستان کوهرنگ بخش "صمصامی" خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در تشریح جزئیات این خبر گفت:  طي تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبني بر اينکه فردي برای شکار به ارتفاعات "کوه روغني" کوهرنگ رفته و دچار حادثه شده، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان و عوامل امدادی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: 4 نفر از اهالي محلي نیز که برای مساعدت و پيدا کردن وي به منطقه رفته اند تاکنون مراجعت نداشته اند.

سردار "غلامزاده" خاطر نشان کرد: با حضور ماموران و عوامل امدادی شهرستان کوهرنگ در محل مشخص شد 3 نفر به علت برف سنگين و يخبندان و لغزندگي شديد از ارتفاع سقوط کردند و در دم جان باختند.

عالی ترین مقام انتظامی استان گفت: 2 نفر دیگر که در ارتفاعات گير کرده بودند و دچارسرمازدگي شده که با حضور ماموران و عوامل امدادی نجات یافتند. 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه جسد متوفیان به پزشکی قانونی منتقل شد، گفت: از شهروندان عزیز درخواست داریم در شرایط نامساعد جوی از رفتن به ارتفاعات خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون