نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      12:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:623


نسخه چاپی
میزبانی از راکبان " چهل بهار " در مازندران
گروه ناجا – فرمانده یگان ویژه استان مازندران گفت: تور بزرگ دوچرخه‌ سواری یگان‌های ویژه ناجا با عنوان "چهل بهار" وارد استان مازندران شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ"سید رمضان یحیایی" در مراسم استقبال از تور دوچرخه سواران "چهل بهار" یگان های ویژه ناجا ، اظهار داشت: تور دوچرخه سواری چهل بهار برای اولین بار در کشور برگزار می شود و کارکنان شرکت کننده یگان های ویژه ناجا در این تور با گذر از استان های مرزی کشور و رکاب زنی مسافتی بیش از 8 هزار کیلومتر در روز 22 بهمن به راهپیمایی عظیم مردم پیوسته و به نمایندگی از تمامی کارکنان این  یگان  با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

وی بیان کرد: دشمنان و معاندان اين نظام و انقلاب هر روز توطئه اي جديد عليه مردم و حكومت ايران اسلامي دارند و در جبهه جنگ نرم نیز جنگی تمام عیار را شروع کرده اند ، ولی جوانان این مرز و بوم با بصیرتی عمار گونه همواره بر عهد و پیمانشان با امام شهیدان پایبند بوده و در این مسیر استوارانه گام برمی دارند.

فرمانده یگان ویژه استان مازندران هدف از برگزاری تور دوچرخه سواری "چهل بهار" را ترویج روحیه انقلابی بین کارکنان یگان های ویژه ناجا عنوان و ابراز کرد: روحیه انقلابی از عمق فرهنگ غني اسلامي و منویات امام خمینی(ره) ريشه گرفته و در عرصه تهاجم فرهنگي نيز تنها راه دفاع، همين تفکر انقلابی است.

این مقام انتظامی در پایان با تقدیر و تشکر از کارکنان شرکت کننده در این تور ،خاطر نشان کرد: اميد است در سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي عهدي دوباره با خود ببنديم كه با عزم جدي براي ارتقاي كارآمدي خود تلاش جانانه اي داشته باشيم و در راه رسیدن به آرمان های انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون