نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      14:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:713


نسخه چاپی
کشف ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در "کیش"
گروه استان ها - کیش - فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از سه لنج باری در مرز‌های آبی ایران و امارات خبر داد.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سرهنگ "علي اصغر جمالي" در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و سوخت و بر اساس اخبار واصله مبني بر قاچاق سوخت، 2 اكيپ از عوامل گشت دريايي ناوگروه شناوري براي انجام گشت دريايي در سطح حوزه استحفاظي اعزام و در 14 مایلی سکوی نفتی سیری به 3 فروند لنج باری که در حال گذر به سمت مرز بودند، مشكوك مي شوند.

وي با اشاره به اينکه لنج ها از بندر بوالخیر بوشهر خروج کرده تا سوخت قاچاق را به شناورهاي بيگانه که در خارج از آب هاي انحصاری و اقتصادی جمهوري اسلامي ايران بودند، انتقال دهند، توقيف و محموله آنان مورد بررسي قرار گرفت.

سرهنگ جمالي افزود: ماموران درياباني در بازرسي از این 3 شناور موفق شدند 79 هزار لیتر سوخت که 60 هزار لیتر آن قاچاق بود را کشف و ضبط و همچنین 16 نفر خدمه این 3 لنج باری دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.

فرمانده انتظامی و دریابانی کیش در خاتمه، افزود: از ابتدای امسال 16 شناور توقیف و 190 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و 82 نفر در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون