نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:207


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با 5 کشته در محور "کیاسر"
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه کامیونت در محور "کیاسر - ساری" با 5 کشته خبر داد .
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر 10 "ساری" به "کیاسر" بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی کیاسر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که براثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو 405 با 5 سرنشین به وقوع پیوست، تمامی سرنشینان خودروی پژو در دم جان باختند.

وی با اشاره به اینکه جان باختگان این حادثه توسط عوامل امدادی به سردخانه منتقل شدند، اظهار داشت: علت حادثه در دست بررسی است.

سرهنگ قدمی در خاتمه با بیان این که از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن ، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است به کلیه رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضريب ايمني را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون