نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      15:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:472


نسخه چاپی
توصیه های ترافیکی پلیس راهور ناجا به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن
گروه ناجا- پلیس راهور ناجا از راهپیمایان یوم الله 22 بهمن خواست به هشدارها و توصیه پلیس در راستای پیشگیری از بروز هرگونه سوانح، توجه کنند.

 


به گزارش پایگاه خبری پلیس، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور روانسازی بار ترافیکی و نیز برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم، به راهپیمایان توصیه کرد:

 1- از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده نمایند.

2- در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ های پیش بینی شده در مبدأ راهپیمایی استفاده کنند.

3- برای متوقف کردن وسیله نقلیه خود در معابر عمومی حتما در محل های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک کردن وسیله نقلیه خود در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.

4- بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته جات، هیئت ها و راهپیمایی ها ممنوع است بنابراین هموطنان عزیز به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

5- راهپیمایان دقت کنند علیرغم توصیه هایی که به رانندگان شده، هنگام تردد پیاده برای رسیدن به مسیرهای راهپیمایی،مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز عزیز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.

6- در روز ۲۲ بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، لذا رانندگان با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

7- برای متوقف کردن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در ۲۲ بهمن، توقفگاه‌هایی قبل از مبدأ راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آنها استفاده کنند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون