نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:319


نسخه چاپی
اختصاصی /
امنیت، یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی/ یگان ویژه از ارکان اصلی نظم و امنیت کشور
گروه ناجا_ فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت:ایران اسلامی امروز از امن‌ترین کشورهای جهان است و امنیت یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
 
 
سردار" حسن کرمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) و تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با اشاره به راه اندازی نمایشگاه دستاوردهای دفاعی، اظهار داشت: برپایی نمایشگاه اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح در این برهه از زمان کاری بسیار ارزشمند و به موقع بوده و فرصت و موقعیت مناسبی است تا قابلیت ها و توانمندهای40ساله خود را در نیرو های مسلح به نمایش بگذاریم.

وی افزود: برپایی این نمایشگاه بازتاب مثبتی در تقویت روحیه مردم و تاثیرات بسیار خوبی در خارج از کشور داشته  است، ایران اسلامی علی رغم همه سختی ها، مشکلات، تحریم ها و فشارهایی که از جوانب مختلف به کشور وارده شده، الحمدلله نیروهای مسلح امروز نه تنها خودکفا شده اند بلکه بسیاری از تجهیزات و تولیدات خود را نیز به سایر کشور ها صادر می کنند که همه این ها به برکت انقلاب اسلامی است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا  در ادامه با اشاره به حضور پر رنگ نیروی انتظامی در این نمایشگاه در کنار سایر نیروهای مسلح، بیان کرد: نیروی انتظامی در حوزه  تامین امنیت به خوبی ایفای نقش کرده است.

وی  در ادامه خاطرنشان كرد: تعامل سازنده بين نيروهاي مسلح كشور باعث شده قدرت دفاعي جمهوري اسلامي ايران هر روز افزون شود، ارتش ، سپاه و نيروي انتظامي در کنار هم وقت خود را صرف خدمت به مردم کرده و تلاش می کنند با موفقيت در مأموريت هاي محوله در راستاي تحقق آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گام بردارند.

این مقام ارشد انتظامی تفکر انقلابی را عامل برون رفت از مشکلات امروز جامعه دانست و تاکید کرد: نیروهای مسلح در حفظ آرمان های نظام نقشی تعیین کننده دارند و تحریم، نفوذ و انواع تهاجم دشمن با ترویج این تفکر، نقش برآب می شود.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه نقش يگان ويژه در تأمين امنيت و آرامش عمومي برجسته، اثرگذار و انكار ناپذير است، گفت: يگان ويژه يک نيروي پويا، فعال و ولايي است، بحمدالله يگان ويژه با محوريت قرار دادن مسير تعالي و ايجاد روحيه انقلابي در بين کارکنان در جهت تحقق آرمان هاي والاي نظام گام هاي موثري را برداشته و توانسته به یک توانمندی برسد که با آمادگی هر گونه تهدیدات داخلی و خارجی را با کم ترین هزینه وکمترین زمان مدیریت و دفع می کند.

 وی در پایان گفت: اقتدار و توانمندی یگان ویژه از ارکان اصلی برقراری نظم و امنیت در کشور است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون