نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:155


نسخه چاپی
لزوم بهره مندی از ظرفیت رسانه ها برای پیشبرد اهداف /بهره مندی از ظرفیت سریال سازی با محوریت پلیس
گروه ناجا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم بهره مندی از ظرفیت رسانه ها در راستای پیشبرد اهداف ناجا تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " ایوب سلیمانی" در نشست صمیمی با معاون و مدیران معاونت اجتماعی ناجا ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با تبریک ایام الله دهه فجر با تاکید بر لزوم تعیین اولویت ها، اظهارداشت: لازم است، در راستای پیشبرد اهداف از ظرفیت رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب به خوبی استفاده شود.

وی با اشاره به برگزاری سلسله نشست هایی با معاون اجتماعی و مدیران این معاونت در راستای بهبود وضعیت انتشار اخبار و اطلاع رسانی در حوزه انتظامی، بیان کرد: نباید از ظرفیت فیلم و سریال سازی برای پیشبرد اهداف غافل شد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اهمیت افکار سنجی، عنوان کرد: این اقدام بایستی علمی و دقیق صورت بگیرد به طوری که خروجی آن قابل بهره برداری و در تصمیم گیری ها موثر باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم تعامل مستمر پلیس با مردم، عنوان کرد: ما به عنوان خادم مردم، باید تلاش کنیم به خوبی وظایف مان را انجام دهیم و این مهم مستلزم آشنایی کامل از نیازها و مطالبات مردمی و محیط پیرامونی دارد.

سردار سلیمانی با اشاره به اقدامات رو به رشد فعالیت های رسانه ای معاونت اجتماعی ناجا، عنوان کرد: ارتباط مستمر با رسانه ها و تبادل افکار در ارتقاء امنیت اجتماعی موثر است و شاهد این تعامل و ارتباط مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی با رسانه ها هستیم و این رویکرد و تلاش برای انعکاس به موقع اخبار پلیس جای قدردانی و تشکر دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون