نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/21      22:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296


نسخه چاپی
تقدیر فرمانده ناجا از اقدامات صورت گرفته در طول ایام دهه فجر به ویژه مراسم باشکوه 22 بهمن
گروه ناجا- فرمانده ناجا از اقدامات خوب و منسجم صورت گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "حسین اشتری" در قرارگاه امام علی(ع) با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و تبریک فرا رسیدن جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با درود بر روح بلند حضرت امام(ره) و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، مدافعان حرم و مدافعان وطن و عنوان داشت: از اقدامات خوب و منسجم صورت گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور تقدیر و تشکر می کنم.

وی عنوان داشت: خداوند را شاکریم که با همت و روحیه جهادی و عشق به انقلاب و رهبری در بین تمامی پرسنل ناجا، کارها به خوبی صورت می گیرد.

این مقام بلندپایه انتظامی خاطرنشان کرد: امسال مراسم 22 بهمن از حساسیت ویژه ای برخوردار است و علت اینست که چهلمین سالگرد انقلاب می باشد و دشمنان به دنبال این بودند که ما جشن چهلمین سال را نبینیم و صحبت های رئیس جمهوری دیوانه آمریکا و سایر تحرکات نیز مزید بر علت بود.

سردار اشتری با اشاره به این مطلب که حضرت آقا از ابتدای سال با روشنگری ها و هدایت های خود این آمادگی را در کل کشور ایجاد کردند، گفت: فراخوان ها و درگیری های مرزی و ... از جمله توطئه هایی بود که در خیلی از مواقع بحمدالله با هوشیاری و عنایت خداوند برطرف و خنثی شد.

فرمانده ناجا در ادامه اظهار داشت: آمادگی ما بایستی بیش از پیش باشد و مراقبت های خود را افزایش دهیم تا ان شاء الله مراسم 22 بهمن با شکوه بیشتری نسبت به سال های گذشته برگزار شود.

این مقام انتظامی عنوان داشت: همزمان با برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن، بحث انضباط بخشی و روان سازی ترافیک برای تسهیل در رفت و آمد مردم در اولویت دوم باشد.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: انعکاس زحمات پرسنل در برپایی باشکوه راهپیمایی 22 بهمن بایستی به صورت جامع و کامل انجام شود.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون