نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      8:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:221


نسخه چاپی
اقتدار و عزت، نماد شكوه و عظمت انقلاب اسلامي
گروه اجتماعي - انقلاب اسلامي ايران، قيام ملت آزاده و آزادي‌خواه بود كه در برابر رژيم ستمشاهي طاغوت، قد برافراشت و پس از سال ها رنج و مشقت فراوان، به رهبري معمار كبير انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد.

 

انقلاب اسلامي ايران، قيام ملت آزاده و آزادي‌خواه بود كه در برابر رژيم ستمشاهي طاغوت، قد برافراشت و پس از سال ها رنج و مشقت فراوان، به رهبري  معمار كبير انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد.

تاريخ  در اين عصر پرآشوب، عظمت اين حماسه مردمي را در حالي در برگ هاي بهمن ماه 1357 به ثبت رساند كه دشمنان با آرزوهاي واهي  از همان روزهاي اول پيروزي انقلاب، به خود اميد مي دادند بزودي خواهند توانست انقلاب مردمي را ساقط كرده و به مطامع شوم در بهره برداري از منابع و ثروت هاي ملي اين سرزمين دست  مي يابند.

اما آنها در همان ماه‌هاي نخست پيروزي انقلاب با تحولات شگرف و عزم آهنين ملت براي دفاع از انقلاب مواجه شدند و به همين خاطر با احساس خطر و در يك برنامه ريزي منسجم و بسيار هدفمند، ملت ايران را در برابر حمله هاي ناجوانمردانه تروريستي و جنگ تحميلي قراردادند.

جوانان اين مرز و بوم به  فرمان رهبر خود لبيك گفتند و جهاد حق عليه باطل و پيروزي عزتمندانه خود را در مقاومتي جانانه براي جهانيان به تصوير كشيدند.

هشت سال مقاومت و ايستادگي يك كشور در برابر كشورهاي قدرتمند دنيا و رژيم بعثي عراق، قدرت ايمان و  باور حضرت امام خميني(ره)  به  مردم را به رخ جهانيان كشاند.

پس از جنگ تحميلي، دشمنان از پا ننشستند و هر روز توطئه خصمانه و هجمه اي جديد را عليه اين نظام مقدس و انقلاب اسلامي به تصوير كشيدند.

تهاجم فرهنگي و جنگ نرم دشمنان كم كم جاي خود را به جنگ هوشمندانه با محوريت ايجاد نفاق و جريان سازي هاي فتنه جويانه تغيير داد و نظام اسلامي در موقعيت هايي حساس و حياتي، شرايط پيجيده اي را يكي پس از ديگري و با پيروزي هاي غرورمندانه پشت سر گذاشت. دشمنان كه از تهديدات پي در پي خود به نتيجه نرسيده بودند نظام اسلامي را در برابر جنگ تحميلي اقتصادي قراردادند. اما ملت ايران با عزم راسخ خود و حفظ روحيه انقلابي و جهادي، به فرمان سكاندار اين انقلاب، جانانه لبيك گفتند و حماسه هاي پي در پي آفريدند.

براي اقتدار و سربلندي اين نظام اسلامي مراجع، علما، دانشمندان، تخبه ها، جوانان  و كودكان و نوجوانان و برگزيدگاني از آحاد ملت، جان خود را نثار انقلاب كردند و تعدادي از دلباختگان نهضت خميني كه سينه  مالامال از عشق خود را مجمر آتش كرده بودند؛ در تجارت با خدا، هستي شان را دادند تا نظام اسلامي زير پرچم ولايت فقيه جاودانه و نامدار شود.

اقتدار و عزت ايران اسلامي در چهلمين جشن شكوهمند پيروزي مردم انقلابي و ولايت مدار، نماد شكوه عظمت انقلاب اسلامي است كه با قدرت هوشمندانه جوانان و نخبگان و فرهيختگان و صاحبان انديشه و همراهي وحدت آفرين ملت و حضور همه جانبه نيروهاي مسلح، لرزه بر پيكره دشمنان و ماندان ياوه گو مي اندازد.

نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران نيز مفتخر است در چهلمين سالگشت بهار پيروزي اعتقادات، باورها، ارزش ها و اصول اسلامي و انقلابي اين ملت، ضمن معرفي دستاوردهاي خود به عنوان يك پليس مقتدر، هوشمند، پاسخگو و دانش بنيان، مهارت‌گرا، روز آمد و كارآمد، بيعتي دوباره با آرمان‌هاي امام شهيدان حضرت امام خميني(ره) و لبيكي تازه به فرمان ولي امر مسلمانان جهان، حضرت امام خامنه اي(مدظله العالي) داشته باشد و در اين مسير متعالي، مصداق واقعي مجاهدان في سبيل الله و يار مهربان مردم بوده و نقش خود را در ويترين نيروهاي مسلح و مقتدر نظام اسلامي به خوبي و شايستگي ايفا كند.

اينك در اين فجر فاطمي، نيروي انتظامي در خلق حماسه بزرگ چهلمين درخشش اقتدار، همراه، همگام و هم‌دوش با ملت متحد و انقلابي ايران  نظم و شكوه راهپيمايي بيست و دوم بهمن ماه را برقرار مي كند و مي كوشد بار ديگر ثابت كند كه سرباز مطيع امر رهبر و مدافع حريم مقدس نظم و  امنيت  باشد.

اميدواريم توفيق بزرگ خدمت به نظام اسلامي و مردم عزيزمان، به شايستگي و نيكويي مورد قبول درگاه خداوند متعال و رضايت و خرسندي ولي‌نعمت مان، آقا علي ابن موسي الرضا(ع) قرار گرفته و ما نيز با ايفاي نقش حساس و مهم خود از زمينه سازان ظهور حضرت  مهدي(عج) محسوب شويم.

 

نویسنده: سرتيپ دوم پاسدار محمد كاظم تقوي؛ فرمانده انتظامي خراسان رضوي


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون