نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:163


نسخه چاپی
تمهیدات ترافیکی ویژه 22 بهمن در سراسر کشور
گروه ناجا - رئیس پلیس راهور ناجا گفت: مردم عزیزمان که با وسیله نقلیه خود را به مسیرهای راهپیمایی می رسانند تا در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کنند با توجه به تمهیدات ترافیکی پیش بینی شده در پارکینگ های مجاز توقف وحدالامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

 

سردار "تقی مهری" در  حاشیه حضورراهیپمایی در 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: یک طرح ترافیکی از دیروز در سراسر کشور و مناطقی که راهیپمایی برگزار می شود، اجرا کردیم .

وی خاطر نشان کرد: امروز شاهد حضور فعال مردم عزیزمان در راهپیمایی 22 بهمن هستیم که طی این 40 سال ثابت کردند که به امام (ره)، مقام معظم رهبری، اسلام و ارزش های دینی وفا دارند و همان طور که مستحضرید با وجود اینکه مردم در فشاراقتصادی هستند این موضوع را به حساب نظام و اسلام نمی گذارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بیان کرد: قطعا برای استقرار فضای عدالت خواهانه موانعی وجود دارد که به مرور برطرف می شود همان گونه که در سال 57 شاهد سرنگونی رژیم ستمشاهی بودیم استکبار جهانی با برنامه ریزی سعی می کرد نهال انقلاب اسلامی را از بین ببرد اما موفق نشد .

این مقام ارشد انتظامی یادآورشد: محاصره اقتصادی از زمان کارتر شروع و تاکنون که ترامپ است، سعی می کنند با فشار اقتصادی خدشه به نظام وارد کنند اما تأثیری ندارد .

وی با بیان اینکه تردد در مسیر راهیپمایی در سراسر کشور ممنوع است، تصریح کرد: مردم عزیزمان که با وسیله نقلیه خود را به مسیرهای راهپیمایی می رسانند تا در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کنند با توجه به تمهیدات ترافیکی پیش بینی شده در پارکینگ های مجاز توقف و حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

سردار مهری افزود: برای مردم عزیزی که قصد مسافرت دارند و می خواهند خود را به فرودگاه و ترمینال ها برسانند مسیرهای مورد نظر پیش بینی شده می توانند برای اطلاع از مسیرهای جایگزین با مرکز کنترل ترافیک تماس بگیرند البته قبلا از طریق رسانه های عمومی اطلاع رسانی شده است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون