نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      12:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
اختصاصی/
برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در نظم و امنیت/ مردم با حضور پررنگ مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند
گروه ناجا –رئیس پلیس پایتخت با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب زدند و باید بگویم این مراسم در نظم و امنیت در حال برگزاری است.

 

سردار "حسین رحیمی" در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: شاهد حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن هستیم و این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم همواره خود را در وفاداری به نظام و آرمان های انقلاب به اثبات رسانیده اند عنوان کرد: حضور پرشور مردم بر دل دشمنان لرزه افکند و ما باید قدردان این مردم باشیم.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با تمام توان مدت هاست که در مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تلاش می کنیم تا امنیت را در این روز برای مردم عزیز فراهم کنیم.

وی افزود: از نیمه شب گذشته به صورت آماده باش صد در صدی در آمده ایم و در مسیرهای 12 گانه و مسیر اصلی خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی حضور داریم و تلاش می کنیم تا جشن چهل سالگی انقلاب به خوبی برگزار شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه حضور در راهپیمایی پاسداشت خون شهدا محسوب می شود، گفت: این حضور قطعا یک عبادت برای ما محسوب شده و پاسداشت ارزش های انقلاب نیز خواهد بود.

سردار رحیمی با بیان اینکه این حضور قطعا حمایت از انقلاب و رهبری محسوب می شود، خاطر نشان کرد: ان شاء الله قاطعانه این راه را طی خواهیم کرد و با اعتقاد در این مسیر گام بر می داریم.

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه گفت: خوشبختانه شاهدیم که این راهپیمایی در نظم و امنیت در حال برگزاری است و تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی در شهر تهران گزارش نشده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون