نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:348


نسخه چاپی
اختصاصی /
تامین نظم و امنیت راهپیمایی 22 بهمن با تلاش جهادی پلیس/ اهتمام پلیس پیشگیری برای برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا در تشریح اقدامات انجام شده برای راهپیمایی 22 بهمن گفت: پلیس پیشگیری ناجا تمام توان خود را برای برگزاری هرچه با‌شکوه‌تر و ایمن‌تر راهپیمایی 22 بهمن به کار گرفته است.
 
 

سردار "محمد شرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به اقدامات پلیس پیشگیری ناجا برای برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن ماه، اظهار کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و برگزاری پرشکوه راهپیمایی 22 بهمن، قرارگاه ابوذر در ستاد پلیس پیشگیری تشکیل و در همین راستا تدابير امنيتي و انتظامي طی دستورالعمل جامع به کلیه رده های تابعه ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی پلیس پیشگیری برقراری امنیت و جلوگیری از بروز ناامنی است، خاطرنشان کرد: در همین راستا تمامی نیروها با آمادگی تمام نسبت به مسائل ایمنی و حفاظتی توجیه و دستورات هوشیاری و مراقبتی ابلاغ شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: برای نظارت کامل بر حسن اجرای برنامه‌ها و انجام وظایف نیروها، تیم‌های بازرسی برای نظارت میدانی در مناطق حساس پیش‌بینی شده که بررسی میدانی کارکنان در راهپیمایی روز 22 بهمن را بر عهده دارند.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی ابوذر پلیس پیشگیری ادامه داد: هماهنگی با دیگر مسئولان و دست‌اندرکاران، یکی از مهم‌ترین اقدامات برای برگزاری شایسته چنین مراسم با شکوهی است، بر همین اساس جلسات هماهنگی با نهادهای مرتبط از جمله ستاد دهه مبارک فجر، بسیج، سپاه و سازمان‌های امدادی و ... با جدیت برگزار و تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شده به گونه ای که ایستگاه‌های بازرسی موقتِ تلفیقی با همکاری نیروهای تلاشگر سپاه و بسیج در این خصوص فعال هستند.  

این مقام ارشد انتظامی، استقرار به‌هنگام کارکنان در محل ماموریت با تجهیزات کامل، تقسیم مناسب وظایف، ایجاد پوشش انتظامیِ در عمق به یاری گشت‌های موتوری و خودرویی، هماهنگی کامل با دیگر نیروها و پلیس‌های تخصصی، حضور میدانی فرماندهان در صحنه و پشتیبانی شایسته و کامل از نیروها را از نقاط قوت ماموریت این پلیس در 22 بهمن 97 برشمرد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به فعالیت‌های یگان حفاظت شهرداری تهران به عنوان زیرمجموعه این پلیس اشاره و خاطرنشان کرد: هماهنگی با خدمات شهری مناطق برای پاک سازی محیط، هدایت دستفروشان به خارج از محورهای اصلی و به کارگیری نیروهای یگانی برای سامان دادن به مسیرهای راهپیمایی از مهم‌ترین اقدامات این یگان در مراسم 22 بهمن امسال است.

سردار شرفی در بخش دیگر سخنان خود، افزود: بی شک دستاوردهای غرور آفرین عرصه نظم و امنیت از برکات نعمت بزرگ انقلاب اسلامی ایران است، از این رو جامعه بزرگ نیروی انتظامی همراه و همگام با عموم مردم امسال نیز همانند سال های گذشته حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) خواهند داشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون