نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      12:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:364


نسخه چاپی
ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای هراز و کندوان / بارش خفیف برف در ارتفاعات
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای "هراز و کندوان" و بارش خفیف برف در ارتفاعات این محورها خبر داد .
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" با گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: با توجه به پایان تعطیلات چند روز گذشته و بازگشت مسافران به شهرهای خود در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم و سنگین در طول مسیر کندوان و هراز از شمال به جنوب هستیم .

وی با بیان اینکه ترافیک در محور"سوادکوه" پرحجم و روان گزارش شده است، به وضعیت جوی در ارتفاعات محورهای هراز ، کندوان و سوادکوه بارش خفیف برف اشاره و بیان کرد: در مناطق پایین بارندگی و سطح جاده ها لغزنده است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تريلر،كاميون و کاميونت از محور كرج- چالوس، خاطر نشان کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 2 بعد از ظهر امروز (دوشنبه) 22 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 23 بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر امروز دوشنبه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به محدودیت تردد محور هراز از ممنوع بودن تردد كليه تريلرها از این محور خبر داد و گفت: تردد کليه کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 صبح تا ساعت24 امروز دوشنبه 22 بهمن ماه و همچنين از ساعت 6 صبح تا12 ظهر روز سه شنبه 23 بهمن ماه در اين محور ممنوع است.

وی به ممنوعیت تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 2 بعد از ظهر امروز دوشنبه 22 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 23 بهمن ماه از رودهن به سمت آمل اشاره و تصریح کرد: از ساعت 4 بعد از ظهر امروز دوشنبه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد در اين محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت يک طرفه خواهد بود .

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: در محور سواد کوه، تردد کليه تريلرها به استثناء تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 امروز دوشنبه 22 بهمن ماه از باند شمال به جنوب محور قائم شهر به فيروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه از رانندگان عزیزی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند خواست : ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون