نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل در جشن چهل سالگی انقلاب
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا، با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل بودیم، گفت: مردم همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌اند و از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند، ما خادم و سرباز مردم هستیم و برای آسایش و آرامش آنان تلاش می کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در حاشیه حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور به هنگام و به موقع مردم است، مردم بسیار هوشمندی داریم که در طول چهل سال از آرمان‌های  امام (ره) مراقبت کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه مردم همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌اند و از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند،گفت: ما خادم و سرباز مردم هستیم و برای آسایش و آرامش آنان تلاش می کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: همدلی، وحدت و همبستگی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط حساس  امروز مهمترین موضوع است، چرا که مردم همیشه در شرایط حساس در صحنه حضور دارند.

سردار شرفی با اشاره به رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و حمایت از مقام عظمای ولایت،گفت: اتحاد و همبستگی می‌تواند، موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شود.

وی درباره حضور نیروهای پلیس پیشگیری در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی یادآور شد:  مجموعه پلیس پیشگیری یکی از بزرگترین یگان‌های پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی است و عموماً وظیفه تامین نظم و امنیت مراسمی مانند راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در سراسر کشور را برعهده دارد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه برنامه های مربوط به تامین نظم و امنیت را طراحی و به همه اعلام کرده ایم و همه نیروهای پلیس پیشگیری از ساعت ها قبل از راهپیمایی و تا پایان مراسم در کنار مردم هستند و در تامین نظم و امنیت تلاش می کنند ، گفت: امسال شاهد برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل هستیم؛ دشمنان ما با توطئه افکنی سعی کردند تا مشکلی ایجاد کنند اما خوابشان تعبیر نشد و پرچم ایران همچنان سربلند و سرافراز است.

سردار شرفی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اینکه تأمین امنیت مراسم امروز در سایر وظایف کلانتری‌ها خللی ایجاد نمی‌کند، افزود: امسال سازماندهی نیروهای ما به گونه‌ای بود که بر اساس برنامه هم برای اماکن انتظامی و هم برای مراکز تجاری و حساس اقتصادی و هم مراکز جمعیتی پیش بینی های لازم را انجام داده‌ و همه مراقبت‌ها در نظر گرفته شده به گونه ای که به صورت محسوس و نامحسوس نیروهای ما حضور دارند. البته مردم خودشان مراقبت های لازم را انجام می‌دهند و به حول و قوه الهی یک راهپیمایی کم‌نظیر را شاهد  بود#.یم

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون