نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      13:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:433


نسخه چاپی
قدردانی نماینده مردم الیگودرز از عملکرد نیروی انتظامی
گروه استان ها- لرستان- نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با امام جمعه و فرمانده انتظامی این شهرستان از کارنامه درخشان نیروی انتظامی شهرستان تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، دکتر "محمد خدابخشی" به مناسبت دهه فجر در دیدار با حجت الاسلام " محمد علی ارزنده " امام جمعه و سرهنگ "عباس محمدی" فرمانده انتظامي شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت کشور و به تبع آن در شهرستان بسیار عالی عمل کرده است گفت: همه ما قدردان خدمات ارزشمند پلیس هستیم.

وی افزود: امنیت پایدار مبنای توسعه همه جانبه در کشور است و برای نیروی انتظامی و امنیت آفرینان ایران اسلامی آرزوی موفقیت داریم.

در ادامه حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، وحدت و همدلی بین مسئولان را زمینه تحقق آرمان های نظام دانست .

وی بیان داشت : نیروی انتظامی هر روز در جای جای نقاط این کشور با تقدیم شهدا ، به وظيفه خود عمل کرده و امنيت پايدار را در جامعه فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی الیگودرز نیز با قدردانی از تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همراهی امام جمعه شهرستان اظهار امیدواری کرد با تلاش مسئولان شاهد رونق هرچه بیشتر شهرستان و منطقه باشیم.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه بین بیکاری و ناهنجاری ها و جرایم ارتباط مستقیم وجود دارد افزود: با ریشه کن شدن فقر و بیکاری ، شکوفایی اجتماعی در سطح شهرستان حاصل می شود.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: تحكيم پايه هاي امنيت مستلزم همكاري مستمر آحاد مختلف مردم با نيروي انتظامي در دو محور پيشگيري و مقابله با جرايم بوده و نيروي انتظامي پيشگيري اجتماعي از جرايم را با جديت پيگيري مي كند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون