نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      13:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:449


نسخه چاپی
ملت ایران نیازی به دلسوزی آمریکا ندارد
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه ملت ایران نیاز به دلسوزی آمریکا و ایادی آن ندارد، گفت: مردم ما می دانند که چگونه مشکلات خود را حل کنند
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام " محمد قمی" که به عنوان سخنران ویژه مراسم یوم الله 22 بهمن در جمع مردم کرمانشاه سخن می گفت، اظهار داشت: 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و در تمامی این سال ها مردم بهترین پشتوانه برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

وی ادامه داد: در این 40 سال کشورمان توفیقات زیادی کسب کرد، پیروزهای مختلف به دست آورد و توانست خود را در زمره کشورهای قدرتمند دنیا قرار دهد، در عین حال مشکلاتی نیز پیش روی مردم قرار داشته است.

حجت الاسلام قمی تصریح کرد: تجربه این 40 سال نشان داده که هرجا به مردم اعتماد کردیم موفق بودیم و هر زمان که چشم امیدمان به خارج از کشور و بیگانگان بوده است، ضربه خورده ایم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه تحریم های دشمنان هیچ خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نکرده است، گفت: هر زمانی که دشمنان فشارهای خود را بر انقلاب افزایش دادند این مردم بودند که با همه توان به حمایت از نظام پرداخته و اجازه ندادند دشمنان به هدف خود برسند.

وی تصریح کرد: پس از روی کار آمدن دولت ترامپ ، حس استکبار ستیزی مردم ایران تقویت شده و طی یکی دو سال گذشته تنفرشان از آمریکا و استکبار افزایش یافته است.

حجت الاسلام قمی ادامه داد: در این مدت شاهد بوده ایم که سران استکبار به سرکردگی آمریکا به اظهار نظر در مورد انقلاب پرداخته اند و به زعم خود برای مردم ما دلسوزی می کنند در حالی که ملت بیدار و آگاه ایران نیازی به این دلسوزی ها ندارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون