نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      13:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302


نسخه چاپی
هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد
گروه استان ها- تهران بزرگ- فرمانده ناجا با بیان اینکه هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد، گفت:ان شاءالله این آمادگی و هوشیاری پلیس کماکان تا پایان سال حفظ شود .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سردار " حسین اشتری " در قرارگاه امام علی(ع) ویژه برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن ، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و حضرت امام راحل و آرزوی سلامتی و توفیق برای فرماندهی کل قوا اظهار داشت : انصافا مردم حضور خوبی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی پیدا کردند ؛ دشمنان به دنبال آن بودند تا انقلاب به چهل سالگی خود نرسد و در این مسیر تمامی اقدامات عملیاتی و تبلیغاتی پیچیده خود را بسیج کرده بودند اما امروز با هدایت مقام معظم رهبری  و حضور مردم ، تمامی این توطئه ها ،آرزوها و دسیسه ها نقش بر آب شد.

فرمانده ناجا ، ضمن تشکر از سردار " رحیمی " و همکارانش در مجموعه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تلاش های شما ، هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد ان شاءالله این آمادگی و هوشیاری کماکان تا پایان سال حفظ شود .

وی ادامه داد: همان مردمی که بیشترین فشار اقتصادی بر روی دوش آنهاست در راهپیمایی امسال شرکت کردند و دست از نظام و رهبری خود بر نداشته اند و نفرتشان نیز هر روز به دشمنان این نظام به ویژه آمریکا بیشتر شده است . در این میان هوشیاری تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی یکی از دلخوشی های این مردم است که همیشه قدردان آن بوده و هستند و این یک افتخار و شاید بالاترین افتخار برای بنده و شماست .

سردار اشتری در خاتمه خاطرنشان کرد: خدا را باید شاکر باشیم که خدمتگزار این مردم هستیم و وظیفه داریم تا بیشترین خدمت را به این عزیزان انجام دهیم .

در ادامه سردار " رحیمی " اظهار داشت: قرارگاه امام علی(ع) ویژه دهه فجر سال 1397 از 12 بهمن ماه کار خود را آغاز کرد و تا زمان برگزاری مراسم یوم الله دهه فجر با برنامه ریزی و تشکیل جلسات منظم با دیگر سازمان ها و ارگان های درگیر در مراسم ، مقدمات برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی 22 بهمن سال جاری را پیگیری می کردند .

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه با افزایش دو مسیر ، سال جاری شاهد انجام راهپیمایی در مسیرهای دوازده گانه در تهران بزرگ بودیم، افزود: برنامه اجرایی و عملیاتی پلیس تهران برای برگزاری مراسم راهپیمایی از دیشب و با پاک سازی مسیرهای دوازده گانه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 20 هزار نیرو در بخش های مختلف ترافیکی و انتظامی در این برنامه حضور داشتند ادامه داد: خدا را سپاسگزاریم که توفیق داد این نظم و آرامش را در چهل سالگی انقلاب شاهد باشیم و امیدواریم سربازان شایسته ای برای صاحب واقعی انقلاب، حضرت ولی عصر (عج) بوده و باشیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون