نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
حضور مردم در راهپیمایی با شکوه امروز دشمن را مایوس کرد/ مردم پای انقلاب خود ایستاده اند
گروه استان ها _اصفهان_ نماینده ولی فقیه در استان با قدردانی از حضور دشمن شکن مردم در جشن 40 سالگی انقلاب، این حضور با شکوه را باعث یاس و نا امیدی دشمنان دانست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید یوسف طباطبایی نژاد" در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن شهر اصفهان گفت: پیام حضور مردم در راهپیمایی با شکوه امروز، مایوس کردن دشمن بود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان خاطر نشان کرد: دشمن باید بداند با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و جنگ روانی ، مردم ما هرگز دست از انقلاب خود برنمی‌دارند و تاپای جانشان پای این نظام ایستاده اند .

آیت الله طباطبایی نژاد، با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اظهار داشت: امروز مردم حضور پرشوری داشتند، همان‌گونه که دیدیم میدان امام (ره) اصفهان مملو از جمعیت بود و خیابان‌های منتهی به این میدان نیز جمعیت زیادی را در خود جای داده بودند ، حتی به علت حضور پرشور مردم، بسیاری توان ورود به میدان را نداشتند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از حضور دشمن شکن و با شکوه مردم اصفهان در جشن 40 سالگی انقلاب گفت: این حضور چشمگیر نشان داد که مردم ایران پای آرمان های امام (ره) ، شهدا و انقلاب خود ایستاده اند و مقاومت می‌کنند.

آیت الله طباطبایی نژاد خاطر نشان کرد: البته حضور پرصلابت مردم در راهپیمایی امروز یک پیام هم برای مسئولان دارد که بدانند باید قدردان این ملت باشند و تمام توان خود را برای خدمت به این نظام ولایی به کار بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون