نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      10:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:662


نسخه چاپی
تلاش ها و زحمات پليس جاي تقدير و تشكر دارد
گروه استان ها – لرستان – استاندار با بيان اين كه نيروي انتظامي همواره در خط مقدم است ، گفت : پليس بيشترين تلاش ها را از خود نشان مي دهد كه جاي تقدير و تشكر دارد .
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، دكتر " سيد موسي خادمي " به همراه سردار " مهديان نسب" فرمانده انتظامي استان و ديگر مسئولان ارشد استاني در عيادت از همكار مجروح سروان « جابر بيرانوند» در بيمارستان شهداي عشاير خرم آباد ضمن جويايی ار وضعيت جسماني وی، گفت : حفظ امنيت ، مهمترين و سنگين ترين مأموريت در نظام اسلامي است كه كاركنان انتظامي با شايستگي و توانمندي در اجراي آن سربلند هستند .

وي با بيان اينكه كاركنان نيروي انتظامي بيشترين تلاش ها را از خود نشان مي دهند كه جاي تقدير و تشكر دارد افزود : امنيت بي نظيري كه در حال حاضر در استان حكمفرماست به دليل زحمات فرزندان شجاع نيروي انتظامي اين ديار مي باشد .

اين مقام ارشد استاني پليس را يک نيروي ولايي و ارزشمند خواند و گفت : ولايت پذيري ، مردمي و مکتبي بودن ويژگي بارز پليس ايران است و همين ويژگي ها باعث تفاوت پليس نظام مقدس جمهوري اسلامي با ديگر پليس هاي جهان است .

استاندار با تاكيد بر اين كه حضور و تلاش هاي شبانه روزي و طاقت فرساي پليس موجب شده تا مردم احساس امنيت کنند و با آرامش خاطر به انجام امور بپردازند تصريح كرد : پليس با همدلي در کنار ساير نيروهاي مسلح ، نظم و امنيت را به عنوان مهمترين اصل پيشرفت بشر برقرار کرده است كه جاي تقدير و تشكر دارد .

در ادامه سردار " مهديان نسب" فرمانده انتظامي استان از استاندار و هيئت همراه به دليل عيادت از همكار مجروح تقدير و تشكر كرد .

گفتني است ، سروان « جابر بيرانوند » چند روز پيش در درگيري مسلحانه با افراد ناشناس در بلوار شهيد « چاغروند» خرم آباد مجروح و هم اكنون در بيمارستان شهداي عشاير خرم آباد بستري و تحت مداوا مي باشد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون