نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:627


نسخه چاپی
بارش برف سنگین در محور های هراز و فیروزکوه و سقوط بهمن
گروه استان ها –شرق استان تهران- رئيس پليس راه استان از بارش نزولات آسمانی در راه های شمال شرقی تهران و سقوط بهمن در محور هراز خبر داد.
 

سرهنگ " سیاوش محبی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت : در پی بارش سنگین برف روز گذشته ، کلیه پرسنل پلیس راه به حالت آماده در آمده و نسبت به اجرای طرح ویژه ترافیکی و اعمال ممنوعیت های ترافیکی و خدمت رسانی به مسافران در جاده و نجات 200 خودروهای گرفتار در برف برآمدند.

وي افزود: با تلاش عوامل زحمتکش اداره راهداری و هلال احمر نسبت به پاک سازی جاده و انتقال در راه ماندگان به ایستگاه های مستقر در محور اقدام شد .

رئيس پليس راه شرق استان تهران تصريح كرد: در ساعات اولیه امروز نیز در محدوده " مبارک آباد " محور هراز شاهد سقوط بهمن و گرفتار شدن یک دستگاه کامیون نمک پاش اداره راهداری و 3 دستگاه خودرو سواری بودیم که حضور به موقع تمامی نیروهای امدادی ، خدماتی و انتظامی موجب شد در کم ترین زمان ممکن خودرو ها به همراه سرنشینان آن نجات یابند.

سرهنگ محبی به رانندگان توصیه کرد : همراه داشتن زنجير چرخ جهت تردد از گردنه هاي " هراز " و " فیروزکوه " الزامی است و با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناشی از رانندگان خواست قبل از سفرهاي زمستاني سيستم گرمايشي خودرو ، برف پاكن و وضعيت آج لاستيك هاي خودرو را كنترل كرده و حتماً تجهيزات ايمني زمستاني ، سوخت کافی ، پوشاک مناسب و مواد خوراکی همراه داشته باشند. همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به شماره 120 و 88255555 و سامانه گویای وضعیت راه ها ( 141 ) تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون