نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      16:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:788


نسخه چاپی
دعای امام زمان (عج) پشت سر نیروهای انتظامی/ خودتان را سرباز امام زمان (عج) بدانید
گروه استان ها _ اصفهان _ استاد اخلاق حوزه های علمیه، با قدردانی از تلاش نیروهای انتظامی برای تامین امنیت نظام جمهوری اسلامی گفت: دعای امام زمان (عج) همیشه پشت سر این نیروی زحمتکش است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "محمد علی ناصری" در دیدار "سردار مهدی معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان از زحمات و تلاش های نیروهای انتظامی برای تامین امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

وی افزود: دعای امام زمان (عج) همیشه پشت سر شما نیروهای انتظامی است و ان شاء الله با عنایت ایشان در همه ماموریت هایتان نیز موفق و پیروز خواهید شد چرا که هدف شما حفظ مملکت امام زمان (عج) است.

آیت الله ناصری، خطاب به نیروهای انتظامی اظهار کرد: شما باید خودتان را سرباز امام زمان (عج) بدانید و نیت تان خدمت برای زمینه سازی حکومت حضرت حجت باشد.

این مجتهد و استاد اخلاق حوزه های علمیه، با اشاره به تلاش دشمنان برای سلطه بر نظام جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد: تا زمانی که مردم پشت سر رهبری هستند هیچ قدرتی نمی تواند به این نظام آسیب وارد کند.

سردار معصوم بیگی، نیز در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان و همه علمای اسلام گفت: نیروی انتظامی به فضل پروردگار و عنایت خاصه حضرت ولی عصر(عج)، دعای علما، خانواده های معظم شهدا و حمایت مردم ایران با اقتدار و قدرت تمام از ارزش های نظام پاسداری می کند و اجازه نخواهد داد برای یک لحظه امنیت این کشور دچار اشکال شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون