نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      16:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:721


نسخه چاپی
زمین گیری سارق حرفه ای با شلیک مأموران گشت پلیس آگاهی
گروه استان ها – تهران بزرگ - معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارق حرفه ای خودرو طی یک تعقیب و گریز در اتوبان تهران – کرج خبر داد .
 

سرهنگ "سعداله گزافی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در توضیح این خبر گفت: ساعت 10 صبح روز گذشته واحد گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان تهران – کرج به یک خودرو مزدا 3 مشکوک می شود که در بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد، خودرو دارای سابقه سرقت در سیستم جامع پلیس بوده و در مهرماه سال جاری در منطقه تهرانپارس سرقت شده است .

معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان داشت: بلافاصله مأموران گشت پلیس آگاهی با اطمینان از مسروقه بودن خودرو  به راننده آن دستور ایست داده اما راننده مزدا 3 اقدام به فرار از محل می کند .

این مقام انتظامی بیان کرد : با آغاز تعقیب و گریز ، مأموران با استفاده از تجهیزات هشداری چندین نوبت به راننده مزدا 3 دستور ایست داده اما وی کماکان به فرار خود ادامه داد و در نهایت مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چندین تیر هوایی کرده به این ترتیب، راننده مزدا 3 کماکان به فرار خود ادامه داد تا اینکه دو لاستیک خودرو مورد هدف مأموران قرار می گیرد .

وی افزود: راننده همچنان به فرار با خودرو سرقتی ادامه می دهد که با از دست دادن کنترل خودرو و برخورد با گاردریل کنار اتوبان، خودرو متوقف می شود اما با این وجود راننده آن همچنان به فرار خود این بار به صورت پیاده ادامه می دهد .

سرهنگ گزافی ابراز داشت: با آغاز تعقیب و گریز پیاده مأموران با راننده خودرو مسروقه ، مأموران گشت پلیس آگاهی متوجه شدند که وی مسلح به یک قبضه سلاح شکاری است که بلافاصله مجددا دستور ایست داده می شود ؛ سرانجام با توجه به اصرار فرد متواری به ادامه فرار و بی توجهی به دستور ایست مأموران ، از ناحیه هر 2 پا مورد هدف گلوله قرار گرفته و دستگیر می شود؛ از متهم یک قبضه سلاح شکاری با مهمات مربوطه کشف و وی برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل می شود .

معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی به نام م ( 41 ساله ) از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو است که پیش از این بارها توسط پلیس آگاهی دستگیر و روانه زندان شده است؛ در حال حاضر نیز متهم تحت اقدامات درمانی قرار گرفته تا در ادامه ، تحقیقات از وی برای شناسایی جرایم ارتکابی در پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شود .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون