نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/24      11:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:448


نسخه چاپی
انحراف به چپ پژو حادثه آفرید
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راه استان گفت: بر اثر برخورد 3دستگاه خودرو سواري پژو پارس، پژو 405 و پرايد در محور " پيربازار - ضيابر " 2 نفر كشته و 3 تن مجروح شدند.

سرهنگ " حسین محمدپور " در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع تصادف فوتی در محور " پیربازار - ضیابر " منطقه " چکور " بلافاصله ماموران پليس به محل مورد نظر اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با یک دستگاه سواری پژو 405 و یک دستگاه سواری پراید برخورد كرده که در این حادثه راننده 29 ساله و سرنشین 45 ساله سواری پژو 405 به علت شدت جراحات وارده در دم فوت كردند.

وي ادامه داد: همچنين 2 نفر از سرنشینان خودرو پژو پارس و راننده سواری پراید در اين حادثه مجروح شده که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

سرهنگ محمد‌پور گفت: در این حادثه سواری پژو پارس دچار حریق شد که با اقدامات انجام شده و هماهنگي‌هاي به عمل آمده با آتش‌نشانی از انتقال حریق به خودروهای ديگر جلوگیری شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: کارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را انحراف به چپ خودروی پژو پارس اعلام کردند.

سرهنگ محمدپور در پایان از رانندگان خواست: همواره ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از شتاب زدگی و رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی به شدت پرهیز كنند تا شاهد وقوع اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون