نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/24      13:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
پیشرفت، توسعه و ترقی کشوردر سایه امنیت محقق می شود/نیروی انتظامی پرچمدار امنیت درکشور است
گروه استان ها - کیش - دادستان کل کشور با بیان اینکه یکی از مولفه های بسیار مهم و موثر پیشرفت در کشور تامین امنیت است گفت: دست یابی به قله های عالی زندگی تنها در سایه امنیت تحقق می یابد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "محمد جعفر منتظری" با حضور در جمع نیروهای نظامی و انتظامی جزیره کیش، با بیان بخشی از تاریخ و وضعیت ایران پیش از انقلاب در منطقه و مبارزات گسترده ای که موجب به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی شد، اظهار کرد: پس از پشت سر گذاشتن 40 سال فراز و نشیب های مختلف به اینجا رسیدیم که امروز شما آقا بالا سر ندارید.

وی با بیان اینکه در مدت زمان کوتاه پس از دفاع مقدس می توانید مشاهده کنید که به برکت انقلاب اسلامی، خون شهدا، مجاهدت و تلاش نیروهای مسلح، ایستادگی و مقاومت مردم کشور رشد فراوانی یافته و در جایگاه و مرتبه بلند علمی در جهان قرار گرفته است، افزود: برخی می خواهند رشد کشورهای حاشیه خلیج فارس را به رخ ما بکشند و بگویند چرا رشد داشته اند اما آنچه از توسعه و ساختمان و رشد فیزیکی در آن کشورها دیده می شود حاصل تخصص نیروهای آن ها نیست بلکه ساخته و پرداخته نیروهای خارجی است.

منتظری افزود: در جامعه ای که ناامنی وجود داشته باشد دانشمند، صنعتگر و سرمایه گذاری رشد نمی کند و پیشرفت شامل حال آن ملت نمی شود.

وی با اشاره به امنیت بالای جزیره کیش، تاکید کرد: اگر امروز امنیت در این جزیره وجود نداشته باشد، آیا سرمایه گذار و گردشگر به آن سفر می کند؟ در دریا، زمین و هوا اگر امنیت نبود مردم نمی توانستند در آرامش و آسایش در این جزیره زندگی کنند و همه این ها در سایه امنیت است و کلید امنیت دست شماست.

نیروی انتظامی، پرچمدار امنیت درکشور

دادستان کل کشور با تاکید براینکه نیروی انتظامی پرچمدار ایجاد امنیت در کشور است، خاطرنشان کرد: تعامل سازنده و همکاری دستگاه های اطلاعاتی، نظامی و قضائی را از برکات انقلاب اسلامی می توان برشمرد.

وی با اشاره به اینکه البته کاستی‌ها، قصور‌ها و گاه خیانت هایی در گوشه و کنار داریم، اما رشد و بالندگی در کشور داریم که قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست و این بواسطه امنیتی است که در کشور وجود دارد.

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در پایان با توصیه به حاضران در این مراسم خاطر نشان کرد: در ایفای وظیفه کوتاهی نکنید و سلامت کاری و ارتباط با مردم را چون گذشته حفظ کنید و بدانید که همه ما خدمتگزار مردم هستیم و اینکه مردم به شما مراجعه می کنند نعمتی است از خدا برای شما که باید آن را غنیمت شمرده و به مردم صادقانه خدمت کنید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون