نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      9:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:192


نسخه چاپی
افزایش 28 درصد رضایتمندی مردم از عملکرد کارکنان پلیس آگاهی
گروه ناجا ـ جانشین پلیس آگاهی ناجا از افزایش 28 درصد رضایتمندی مردم از عملکرد کارکنان پلیس آگاهی در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.
 

سردار " مسعود منفرد"  در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تبریک چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: با توجه به ماموریت های محوله پلیس آگاهی، ارتقاء توان علمی و نیز تعالی رفتار ماموران پلیس آگاهی از اولویت های مهم پلیس آگاهی سراسر کشرو به شمار می آید که آن را در پیشبرد اهداف مان ترسیم کرده ایم.

وی به برگزاری چهارمین دوره کارگاه آموزشی استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان با حضور روسای پایگاه های پلیس آگاهی سراسر کشور اشاره و بیان کرد: در این دوره ها ، اساتید و مدرسان عالی رتبه درون و برون سازمانی نیز حضور دارند؛ تلاش می کنیم تا توان علمی پرسنل خود را به بهترین نحو ممکن ارتقاء دهیم.

جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا بیان کرد: تحول رفتاری، همتا پروری و نیز مسئول سازی کارکنان از مهمترین اهداف برگزاری دوره های استاندارد سازی و تعالی رفتار به شمار می آید.

سردار منفرد با اشاره به افزایش 28 درصد رضایتمندی مردم از عملکرد کارکنان پلیس آگاهی در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت:  برخورد مناسب، رسیدگی سریع به امور مراجعان و همچنین تلاش و جدیت از جمله عواملی است که رضایتمندی مردم از این پلیس را در بر خواهد داشت.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون