نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:163


نسخه چاپی
اقتدار، محبوبیت و کارآمدی دستاورد 40 ساله پلیس اسلامی
گروه استان ها- گلستان- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اقتدار، محبوبیت و کارآمدی از دستاوردهای 40 ساله پلیس اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید عبدالهادی حسینی شاهرودی" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول، ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت حماسه با شکوه مردم در 22 بهمن، گفت: نیروی انتظامی با تامین نظم و امنیت این مراسم نقش به سزایی در برگزاری هرچه با شکوه تر آن دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری پلیس را محبوب مردم دانست و تصریح کرد: امروز پلیس، نيرويي مقتدر، مومن و آماده در تمام صحنه ها بوده و با تلاش شبانه روزی توانسته است رضایت مردم و مسئولان را جلب کند.

وی امنیت کشور را در منطقه بی نظیر عنوان کرد و افزود: امنيت و آرامش جمهوری اسلامی مديون خون شهيدان، هدایت های مقام معظم رهبری، وحدت مردم و تلاش هاي گسترده نيروهاي مسلح به ویژه ناجا است که هر روز با ایثار و فداکاری در نقاط مختلف کشور، از امنیت مردم دفاع می کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی شب و روزش را وقف آسایش و امنیت جامعه کرده است، اظهار داشت: امنيت و احساس آن به عنوان حياتي ترين نياز انسان در زندگي اجتماعي و يک واقعيت عيني و ذهني در حيات اجتماعي افراد محسوب مي شود و پيشرفت و تکامل اجتماعي را در جامعه فراهم مي آورد، لذا در يک جامعه رو به رشد و توسعه يافته، تامين نظم و امنيت مطلوب و پايدار از جايگاه ويژه اي برخوردار است.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان با بیان اینکه وظیفه همه ما این است که پاسدار خون شهدا باشیم، گفت: حفاظت از دستاورد ها و ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه مهمی است که امروز بخش اعظمی از آن بر دوش نیروی انتظامی نهاده شده و خوشبختانه پلیس در انجام این وظیفه مهم نیز سربلند و موفق بوده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون