نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      11:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:666


نسخه چاپی
امنیت و اقتصاد زیر ساخت توسعه و پیشرفت نظام
گروه استان ها- خراسان رضوی- استاندار استان در همایش فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی بر ضرورت توجه و اهتمام جدی برای شکوفایی هر چه بیشتر امنیت و اقتصاد تاکید کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،دکتر "علیرضا رزم حسینی» در همایش فرماندهان و روسای فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، اظهار داشت: از تلاش و مجاهدت پلیس برای پایداری نظم و امنیت در استان خراسان رضوی و عنایت و توجه ویژه فرمانده نیروی انتظامی به پلیس خراسان رضوی تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: با لطف و عنایت پروردگار و نیز رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امنیت خوبی در کشور حاکم است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:باید همه دست اندرکاران و مسئولان به عنوان خادمان نظام تلاش کنیم، رضایت مردم را به دست آورده و آسایش شهروندان را به ارمغان آوریم.

استاندار خراسان رضوی به توجه و اهتمام جدی بر اقتصاد مقاومتی و تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم تاکید و بیان کرد: امنیت و اقتصاد زیر ساخت توسعه و پیشرفت نظام است .

وی توجه به ویژگی ها و مسائل و چالش های اقتصادی دهه پنجم انقلاب اسلامی را یک ضرورت دانست و گفت:هدف دشمن این است که اقتصاد ما را ضعیف کنند و با ایجاد نارضایتی در مردم به اهداف شوم خود برسند و این حساسیت می طلبد ناکار آمدی های اقتصادی را کاهش دهیم.

دکتر رزم حسینی تصریح کرد: امروز برای جاودانگی ثمره خون شهدا همه ما مسئول هستیم و وظیفه داریم به حوزه امنیت و اقتصاد بیشتر متمرکز شده و برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی خواستار تقویت هرچه بیشتر مرزها و اقدامات پلیس در شهرها و مناطق مختلف استان شد و اظهار کرد: حضور میلیون ها زائر دل باخته برای زیارت حرم مطهر رضوی در مشهد مقدس حساسیت و اهمیت مسئولیت برقراری و تامین نظم و امنیت را بیش از پیش می کند.

دکتر رزم حسینی در پایان از فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و توجه و اهتمام جدی پلیس یرای ارتقای نظم و امنیت و احساس امنیت شهروندان تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون