نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253


نسخه چاپی
کشف 3/5 میلیارد ریال کالای قاچاق در آبادان
گروه استان ها – خوزستان – فرمانده انتظامي استان از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در محورهای مواصلاتی شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامی مستقر در گیت محور "آبادان- اهواز" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که بدون مسافر در حال تردد بود، مظنون شده و وفق مقررات خودروی مذکور را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مأموران پلیس در بازرسی از اتوبوس توقیفی 600 کارتن حامل انواع وسایل مختلف ار قبیل تلویزیون، توپ فوتبال، نوشیدنی های انرژی زا و رانی ، صابون، زیتون، بیسکویت و کمپوت آناناس که همگی ساخت و تولید کشورهای خارجی و بدون مجوز گمرکی بودند، کشف کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را سه میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق کشف شده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامي استان خوزستان در پايان با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، از اینرو تلاش پليس جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت بیش از پیش ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون