نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:737


نسخه چاپی
هلاکت شرور مسلح در ایرانشهر
گروه استان ها-سیستان وبلوچستان-جانشین انتظامی استان از درگیری یگان های عملیاتی پلیس با اشرار مسلح در ایرانشهر و هلاکت یک شرور خطرناک خبر داد.

سردار "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: شب گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی در پی کسب خبری مبنی بر تردد چند شرور مسلح با یک دستگاه پژو 405 در محور  "سرباز - ایرانشهر"، بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با کنترل این محور اشرار را که با یک دستگاه خودرو پژو 405 پلاک مخدوش در تردد بود شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

سردار طاهری تصریح کرد: پس از طی مسافتی 2 دستگاه خودرو پژو دیگر نیز به این خودرو ملحق و با تحویل بسته ای مشکوک به درب یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای این محور به سمت شهر "بمپور" ادامه مسیر دادند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: یکی از تیم های انتظامی با هماهنگی مقام قضائی منزل را بازرسی و ضمن دستگیری یک نفر از محل یک قبضه کلاش تاشو، یک قبضه اسلحه شکاری تک لول و ۱۵ عدد فشنگ شکاری کشف کردند.

وی عنوان کرد: تیم های عملیاتی پلیس که در محور بمپور در تعقیب اشرار بودند  پس از طی مسافتی با آنان درگیر  که در این عملیات ضمن متوقف کردن یکی از خودروها یکی از آنان به هلاکت رسید.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بررسی سوابق فرد به هلاکت رسیده و همدستش که دستگیر شده، سوابقی از قبیل  درگیری با ماموران پلیس، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیر مجاز، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و حمل و نگهداری مواد مخدر وجود دارد.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی  و توان  رزمی و عملیاتی کارکنان خود با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم زنند اجازه جولان نخواهد داد و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون