نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:748


نسخه چاپی
نمایندگان با بصیرت، قوت قلب نیروی انتظامی هستند
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: نمایندگان با بصیرت، قوت قلب نیروی انتظامی در استان ها هستند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا آقاخانی" در جلسه با دکتر "مهدی امیرآبادی" نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از حمایت های بی دریغ وی از پلیس قدردانی کرد و اظهارداشت: این که نماینده مردم با بصیرت و دلسوزی امور استان متبوع خود را در همه ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و انتظامی مورد بررسی قرار داده و راهکار مناسب ارائه دهد قوت قلبی برای نیروی انتظامی محسوب می شود.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که افتخار نیروهای نظامی و انتظامی اتصال به سرچشمه زلال ولایت است، گفت: پلیس در خط مقدم پیشگیری از آسیب های اجتماعی قرار دارد، این نیرو خود را سرباز نظام اسلامی دانسته و پیروی از خط ولایت را افتخار خود می داند.

سردار آقاخانی تلاش های خطیر نیروی انتظامی را از نوع اعتقادی برشمرد و با اشاره به جذب پلیس افتخاری و همیار پلیس در ناجا، تصریح کرد: در تحقق جامعه محوری پلیس، به کارگیری پلیس افتخاری و همیار پلیس امر بسیار مهمی در ناجا محسوب شده که تاثیرات مثبتی داشته و خواهد داشت.

وی با بیان این که در مقوله امر به معروف و نهی از منکر 26 دستگاه مختلف مسئولیت دارند و لکن نیروی انتظامی پای ثابت کار است و بایستی سایر دستگاه ها نیز نقش خود را بخوبی ایفا کنند، گفت: با توجه به حساسیت استان قم، طرح امنیت اجتماعی هر هفته در 20 نقطه از شهر اجرا که در سال 98 نیز با قوت بیشتر استمرار خواهد یافت و اولویت هایی همچون مقابله و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در دستور کار پلیس قم خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که در سال جاری حدود 6 تن مواد مخدر در استان قم کشف شده است، از بسیج امکانات پلیس قم جهت کاهش تصادفات که از دغدغه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و نیز اهتمام پلیس نسبت به مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین کاهش جرایم فضای مجازی در سال 98 خبر داد.

سردار آقاخانی در ادامه با اشاره به طرح برخورد با قهوه خانه های فاقد مجوز، گفت: در این بخش بایستی مرکز بهداشت استان نیز ورود کرده و به نیروی انتظامی کمک کند.  

فرمانده انتظامی استان قم شورای معتمد محله را از طرح های موفق پلیس دانست که با تعامل روحانی مسجد، سرکلانتر و دیگر اعضای شورا، مشکلات مردم محلات مرتفع می شود.

دکتر "مهدی امیرآبادی" نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از زحمات فرمانده انتظامی استان قم و کارکنان این فرماندهی در تامین نظم و امنیت همه جانبه استان بویژه در راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن 97، از نقش آفرینی مردم شریف استان در این روز تاریخی و تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری و دفاع از کیان اسلامی قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون