نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      8:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217


نسخه چاپی
اهمیت بالای "صیانت از خود" در تهدیدات و آسیب ها/کارکنان ناجا برای جهاد در راه خدا همواره آماده اند
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده نیروی انتظامی گفت: "صیانت از خود" با توجه به تهدیدها و آسیب ها از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه شما در معرض آسیب و تهدید هستید و به واسطه وظایف خود با دام های متفاوت مواجه هستید .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری " در جمع فرماندهان و مرزبانان هنگ مرزی سرخس اظهار داشت: امسال  مراسم 22 بهمن به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی  تماشایی و پرشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد.

فرمانده ناجا تصریح کرد: ما به داشته های خود افتخار می کنیم نعمت جمهوری اسلامی ، آزادی، ولایت و امنیت است که  سرمایه های بالایی هستند.

وی خاطر نشان کرد: خداوند را شاکریم که در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به سر می بریم و می توانیم برای ولایت سرباز باشیم و کارکنان ناجا برای جهاد در راه خدا همواره آماده و شاکر این نعمت و انتخاب مسیر نورانی هستند.

این مقام عالی انتظامی عنوان داشت: دو نعمت برای مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، امنیت و سلامت.برقراری امنیت در هر حکومتی جز وظایف اصلی آن محسوب می شود ؛ شما عزیزان امروز ارزشمندترین وظیفه را یعنی برقراری امنیت و تأمین آن را بر عهده دارید.

سردار اشتری در ادامه سخنان خود تأکید کرد: در بهترین راه که همانا دفاع از مرزهای میهن اسلامی است ثابت قدم بوده و مردم به شما به عنوان الگو نگاه می کنند، رفتار شما باید سرلوحه و سرآمد باشد.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: باید در همه کارها و امور، گذشت، ایثار و اخلاق خوش را سرلوحه خود قرار دهید و با روحیه انقلابی و جهادی آینده کشور را بسازید؛ کشوری که با اهداف بلند حضرت امام (ره) شکل گرفته است.

سردار اشتری تصریح کرد: صیانت از خود با توجه به تهدیدها و آسیب ها از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه شما در معرض آسیب و تهدید هستید و به واسطه وظایف خود با دام های متفاوت مواجه هستید، این موضوع هوشیاری و مراقبت بیش از پیش شما را می طلبد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون