نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/26      11:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:525


نسخه چاپی
بهترین لباسی که در عمرم پوشیدم، لباس مقدس سربازی است
گروه اجتماعی - سرباز نمونه حوزه تربیت بدنی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه امنیت داخلی کشور را مدیون کارکنان نیروی انتظامی هستیم ، گفت: بهترین لباسی که در عمرم پوشیدم لباس مقدس سربازی است.
 

سرباز نمونه ستوانسوم وظیفه "وحید خلجی‌راد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه تجربیاتی که در خدمت سربازی کسب می شود نقش بسزایی در ایجاد انگیزه برای نقش آفرینی مثبت در جامعه و خدمت رسانی به مردم دارد، گفت: خدمت وظیفه علاوه بر ایجاد امید به زندگی، افراد را در افزایش تجربه زندگی پخته‌تر می کند.

وي افزود: من با محوريت سرباز تربیت بدنی به عنوان سرباز نمونه انتخاب شدم، همواره سعي کردم با رعايت كامل نظم و انضباط، افزایش روحیه و الگوگیری از فرماندهان خود به عنوان یک سرباز نمونه حوزه تربیت بدنی بتوانم در زمان خدمت رسانی به مردم با برخورد مناسب بتوانم اقتدار و منزلت ناجا را ارتقاء دهم.

وظيفه خلجی به نقش سربازان در تامین نظم و امنیت کشور با توجه به گستردگی موقعیت جغرافیایی کشور اشاره و اظهارکرد: قبل از خدمت سربازی اعتقاد داشتم، تجربه را تجربه کردن خطاست ولی بعد از اعزام به سربازی به این نتیجه رسدم که خدمت وظیفه در شکل گیری شخصیت افراد برای اداره یک زندگی بهتر در آینده نقش اساسی دارد؛ بیشترین تجربیاتی که کسب کردم در دوران خدمت وظیفه عمومی بود که با مشاهده اخلاق و رفتار بسیار خوب کارکنان انتظامی با مردم علی رغم سختی کار بسیار در ایجاد روحیه خدمت رسانی به مردم تاثیر داشته است.

اين سرباز نمونه فرماندهی انتظامی شهرستان خرمدره گفت: برای ایجاد انگیزه در سربازان و حتی کارکنان پایور باید توجه ویژه‌ای به ورزش داشته باشیم زیرا باعث افزایش آمادگی جسمانی در کارکنان شده که این امر موجب می شود تا با روحیه جهادی در خدمت رسانی به مردم گام برداریم».

وی با تشکر از فرماندهان و مسئولان انتظامی شهرستان خرمدره، بیان کرد: دوران سربازي دوران بسیار مهم خودسازي انسان است که باید از این فرصت براي كسب تجربه زندگي، تعالي اخلاق و رفتار و رسيدن به ايمان، تقوا، پاكدامني و اهداف بلند زندگي كه همان خودسازي است، استفاده کنیم؛ خدمت سربازي زمان شکل گيري تغييرات در تمام زمينه‌هاي شخصي، مهارتي و اجتماعي است که ضمن خوداتکائي مي‌تواند در موفقيت فرد در آينده تاثيرگذار باشد.

سرباز نمونه خلجی‌راد با اشاره به اینکه محبت و دوستی، تعاون و همکاری، وظیفه شناسی و شناسایی توانایی‌های خود از دیگر ویژگی‌های دوران خدمت وظیفه است، گفت: قبل از اعزام به خدمت سربازی فکر می کردم شغل پلیسی، حرفه راحتی است ولی بعد از اعزام به خدمت و با تجربیاتی که کسب کردم به این نتیجه رسیدم سخترین شغل، کار پلیسی است که کارکنان ناجا با خدمت شبانه روزی این سختی کار را با روحیه بسیار عالی به آسانی سپری می کنند.

ستوانسوم وظیفه خلجی‌راد در پايان با تشكر از برگزارکنندگان جشنواره سرباز جوان حضرت علي اكبر(ع) گفت: برگزاري اين گونه جشنواره ها باعث افزایش روحیه خدمتی و ایجاد انگیزه برای کسانی که می خواهند در لباس مقدس سربازی به مردم خدمت کنند».

گفتنی است، ستوانسوم وظیفه وحید خلجی‌راد از قهرمانان ورزشي جمعي یگان امداد شهرستان خرمدره است که  بعنوان راننده گشت خودرویی  به کارگیری و امورات محوله را با علاقه و به نحو احسن انجام می دهد و فرماندهان مستقیم از نحوه خدمتی وی رضایت کامل دارند.

شایان ذکر است، نامبرده از وجهه خوبی در بین سربازان و کارکنان پایور برخوردار است و در ضمن داراي مقام سوم كشوري در رشته كونگ فو، مقام دوم كشوري كيك بوكسينگ، مقام اول استاني در بوكس در رشته ورزشی بوکس است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون