نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/27      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
دستگیری آدم ربا در کمتر از 38 ساعت
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامي استان از دستگيري عامل آدم ربایی درکمتر از 38 ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشريح اين خبر گفت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در 25 بهمن ماه سال جاری در یکی از مناطق شهرستان اهواز، با توجه به حساسیت موضوع تیم مجربی از ماموران مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خوزستان تشکیل و تحقیقات خود را آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد چهار آدم ربا با استفاده از شگرد تصادف ساختگی، فردی به هویت معلوم را ربوده و از بستگانش مبلغ 400 میلیارد ریال در قبال آزادي وی درخواست كرده اند.

سردار عباس زاده بيان کرد: ماموران پلیس مبارزه با جرایم جنایی آگاهی خوزستان با اقدامات اطلاعاتی و پیگیری سرنخ های به دست آمده و با تلاش شبانه روزی در کمتر از 38 ساعت محل اختفاء عامل اصلي آدم ربایي به هویت"ر-ن" را شناسایي و بدون پرداخت هیچ مبلغی در یک عملیات ضربتي وی دستگير و فرد ربوده شده بدون کوچکترین آسیبی از محل مخفیگاه آدم ربایان آزاد شد.

فرمانده انتظامي استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه 3 نفر از همدستان عامل آدم ربایی شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و رصد مداوم افراد سابقه دار و مخلان نظم و امنيت اجازه نخواهد داد اين افراد سودجو خللي به امنيت سایر شهروندان وارد کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون